2 päivää laihista takana ja -2 kiloa. Ei oo kyllä helppoa
mutta vedän nää 13 päivää loppuun asti tällä kuurilla :D
Olen siis laihduttanut aiemminkin, mutta laihis jäänyt joulusta vähän pidemmälle tauolle
Kommentit (10)
sekin tuntui tätä nylyistä nälkäkuuria helpommalta :D Varuilla mulla on kyllä nutriletin kanakeittoa jos meinaa järki lähteä :D
Karpattukin on, mutta tuli pahat vatsakivut jossain 6 kuukauden kohdalla, joten oli pakko ottaa hiilarit messiin. Tää nykyinen kuuri on kyllä aika karppia
ap
T. Järkevästi syömällä -3kg kolmessa viikossa, eikä tarvitse nähdä nälkää...
että nopeassa laihdutuksessa lähteneet kilot tulee yhtä nopeasti takaisin jos vähänkin lipsuu ruokavaliosta tai on laiska liikkumaan.
hoikkia. Ei siis ihme, että mainostavat, ettei tartte nähdä nälkää. :-)
Jos aikoo laihtua eli syödä vähemmän kuin kuluttaa, vatsassa on väkisinkin erilainen olo kuin entisillä elintavoilla.
T. Järkevästi syömällä -3kg kolmessa viikossa, eikä tarvitse nähdä nälkää...
Minulla ei lähde järkevästi syömällä noin paljoa. 0,5 kg/viikossa on ihan maksimi. Että onnee vaan sulle, ei olla kaikki samanlaisia!
Nesteistä ja lihaksesta lähtee jos noin nopeasti lähtee... Ja vain rasvasta lähtevä on pitkäaikaiseen tulokseen johtavaa... Tai sitten lähtöpainosi on pitkälti kolminumeroinen luku.
Kai saat tarpeeksi proteiinia?
että nopeassa laihdutuksessa lähteneet kilot tulee yhtä nopeasti takaisin jos vähänkin lipsuu ruokavaliosta tai on laiska liikkumaan.
sekin tuntui tätä nylyistä nälkäkuuria helpommalta :D Varuilla mulla on kyllä nutriletin kanakeittoa jos meinaa järki lähteä :D Karpattukin on, mutta tuli pahat vatsakivut jossain 6 kuukauden kohdalla, joten oli pakko ottaa hiilarit messiin. Tää nykyinen kuuri on kyllä aika karppia ap
kakkonen tsemppaa takasin!
yritän nutriteilla saada läskiä poies.yhen aterian kyllä söin,muuten korvannu pirtelöllä.