Sopivia panopaikkoja kotona?
Missä olette hasrrastaneet seksiä? Antakaas vinkkejä missä kannattaa kokeilla.
Keittiönpöytä kokeiltu :)!
Kommentit (10)
mutta äänieristys on valitettavan huono... toisaalta, se tuo lisämaustetta ;)
Ei kannata seksiä harrastee, tulee hiki ja hiertymiä privaattiosastolle. Seuraavan kerran kun mietitte että pitäiskö ostaa kondomeita niin jättäkee ostamatta. Ostakee ennemmin vaikka sipsejä ja dippikastiketta. Siinä tervehenkisempää harrastusta kun niitä käsi kädessä mussutatte.
Elkee hyvät ihmiset yllyttäkö näitä ihmispolja moiseen haureuteen. Alkavat pian oikeasti noita vinkkejä testata käytännössä. No jos on ihan pakko sitä seksiä harrastaa niin harrastakaa sängyssä ja lähetyssaarnaaja-asennossa, ettei mene liian villiksi ja tule niitä hiertymiä, mistä jo niin kovasti varoittelin.
eikä ainakaan missään pesukoneen päällä, saati teltassa.
eikä ainakaan missään pesukoneen päällä, saati teltassa.
No sitähän minäkin, että turhaa nykyajan vouhotusta tämä seksi. Ei ennenkään seksejä harrastettu. Itsekin olen sitä kerran kokeillut mutta en kyllä juurikaan toista kertoo, kun vaimo ei anna.
Rietas ukko.
Minä arvasin tämän, ja siksi siis tulit tänne vonkaamaan ihmisiltä tietoa lisääntymispaikoista.
Ei oo tervehenkistä touhua tuo. Laita jalat ristiin ja tiukka ilme ja sano EI.
Lopettakkee nyt tämän ketjun avaaminen ja lukeminen ja lähtekkee etsimään vaikka murtomaasuksia ja niitä huoltammaan niin pääsettä yli noista haureuden ajatuksista. Niin mieki ajattelin nyt tehdä. Hyvästi vuon ja sukset kutsuupi.
sohvalla, lattialla, eteisessä, suihkussa, ruokapöydällä, pesukoneen päällä, parvekkeella.