Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen sukkahousut tavallista?

Vierailija
03.11.2017 |

Satuin eilen tulemaan salille pukuhuoneeseen juuri kun eräs kolmikymppinen (?) mies oli pukeutumassa ja veteli sukkahousuja jalkaan. Siis ei mitään ohuita kiitojuttuja vaan semmosia vähän paksumpia. Olen kyllä kuullut puhuttavan miesten sukkahousuista mutta en osannut sanoa oliko herralla miesten mallit. Enkä viitsinyt tietenkään tuijotellakaan. Liekö ihan tavallista nykyään että miehillä sukkikset? En ole koskaan aiemmin törmännyt.

Kommentit (142)

Vierailija
141/142 |
21.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Joko se kesä meni ? Huomenna täytyy kokeilla sukkahousuja sortsien kanssa, paksuus ja väri mietityttää

Näköjään kesä tuli takaisin ainakin vähän. Tässä välillä piti jo vetäistä ohuet sukkahousut farkkujen alle, jotta tarkenisi aamulla pyöräillä töihin. Nyt pärjää taas ilmankin. 

Vierailija
142/142 |
21.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehet, muistakaa ajella säärikarvat, varsinkin ohuet ihonväriset sukkahousut ovat silloin paljon tyylikkäämmät mekon kanssa!💃💃💃

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi neljä