Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Painonvartijat lopettaa Suomessa

28.05.2010 |

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2010/05/11335…



Huvittava kohta oli tuo "uskolliset asiakkaat". Eihän Paikkareilla pitäisi olla mitään uskollisia asiakkaita, kun tulosten pitäisi olla pysyviä ;-)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
28.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

En muuten tuota tajunnut kun luin uutisen. ;)

Vierailija
2/5 |
28.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voikohan kirjekursseja tilata edelleen?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
28.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Karppaus on ainoa mikä toimii ainakin mulla. Ja nimenomaan järkevästi toteutettuna, eli niin että syödään silti vähärasvaista, ei vedetä kermaa ja siankylkeä 24/7, syödään niinsanottuja hyviä hiilareita, huonot jätetään pois. Hedelmissäkin on ns. nopeita hiilareita, ettei nekään ole mitään laihdutusruokaa, toisin kun PV väittää.

Vierailija
4/5 |
28.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

painonvartijoissa ei lopeteta käymistä sen jälkeen, kun on laihduttu. Vaan ryhmään voi osallistua normaalipainoon päässeenä onnistujanakin. Näin muistelisin 10 vuoden takaiselta ajalta, kun vauvakiloni pv:n opeilla karistin.

Vierailija
5/5 |
28.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne jotka pääsevät tavoitteeseensa saavat jatkaa ILMAISEKSI käyntejään PV:ssä, ellei paino ole noussut yli kahta kiloa. Ne ovat niitä uskollisia asiakkaita.



Toisaalta on myös tällaisia uskollisia kuin minä, jotka aina parin vuoden välein aloittavat ja sit lopettavat kesken.... ;)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi viisi neljä