Oletko koskaan pissannut housuun aikuisena?
Minulle tapahtui tänään jotain todella noloa. Olin tulossa töistä kotiin ja pisuhätä vaivasi, kiitos 3 kuppia kahvia palaverissä. Lähdin linja autolla kotiin hätä kasvoi aivanvaltavasti linja autossa kun matkakin kesti melkein 45 min. Pelkäsin etten kestä kotiin asti vaan pissaan linja-auton penkille. Noustessaniomalla pysäkilläni pois en vaan pystynyt enään tekemään mitään vaan pissa rupesi tulvimaan housuun. Oli sitten mukava kävellä kotiin noin 500m nilkkoihin asti märissä farkuissa. Voiko näin oikeasti käydä aikuiselle ihmiselle???
Onko muille koskaan käynyt mitään vastaavaa
Nolostunut nainen 29v
Kommentit (196)
Joo nyt viimesillään raskaana meinaa aina vähän lirahtaa kun yskäisee..
Suosittelen ap:lle lantiopohjalihasten treenausta
Vielä olen ehtinyt pytylle ajoissa, vaikka eläkeiässä jo olenkin. Oikein harras aivastus saattaa joskus pirskauttaa pari pisaraa, mutta ei muuta.
Ei mitään jättimääriä, mutta trampalle en uskalla ennen vessassa käyntiä ja aivastaessa pistän jalat ristiin varmuuden vuoksi. Myös kavereiden kanssa tulee joskus naurettua niin, että siinä yhdellä sun toisella alkaa olemaan kiire vessaan. Jumppa kannattaa ehdottomasti! :-)
No mulla tuli ihan koko rakollinen varmaan yli litra!. Ainakin farkut kastui aivan täysin kyllä joo nolotti kävellä kotiin tuli ihmisii vastaan ja mä olin kussu housuun niinkuin joku alkoholisti vaikka alkoholilla ei ollu mitenkään osuutta asiaan
AP
Ps. Toivottavasti nahkasaapikkaat eivät ole entiset, kun kastuivat niin pahasti.
Kerran olen kussut housuihini kun menin tuhannen tuiskeessa nukkumaan. Ja pari kertaan olen vetänyt hätäkuset johonkin epäsopivaan paikkaan kun en ole pystynyt pidättelemään johonkin vessaan asti.
t. mies 40v
Ihan kokonaan ei ole päässyt rakko tyhjenemään, mutta kerran tuli melko tukevassa humalassa lirautettua vähän enemmän kuin pari pisaraa. Tämä onneksi tapahtui ihan kotirapussa, kun yritin saada avainta lukkoon. Pieni opetus siitä, että kannattaa käydä siellä baarissa ennen lähtöä vessassa, vaikkei vielä silloin kummoinen hätä olisikaan.
Taas tämä pissafetisisti aloittaa. Pari päivää onkin saanut olla lukematta näitä housuunkusemisfantasioita nahkasaapikkaineen. Huoh. Älkää, pliis, lähtekö siihen mukaan.
[quote author="Vierailija" time="15.10.2013 klo 16:48"]
Taas tämä pissafetisisti aloittaa. Pari päivää onkin saanut olla lukematta näitä housuunkusemisfantasioita nahkasaapikkaineen. Huoh. Älkää, pliis, lähtekö siihen mukaan.
[/quote]
Jep, kusipervo aktivoituu silloin tällöin. Sen jutut on aina yhtä yksityiskohtaisia.
En ole mikään kusipervo. Ajattelin kirjoittaa tänne tapahtuneesta, koska minua nolotti enkä kehtaa kenellekään tutulle kertoa tapahtuneesta. Vahinko on aivan tosi eikä mikään kusipervon keksimä.
AP
Olen, monesti. Kerran kuljin luennolta kotiin perjantai-iltapäivänä. Olin todella väsynyt raskaan viikon jälkeen. Luennolta pääsimme lähtemään lopetusajankohdaksi merkittyä aikaisemmin, koska porukka oli niin väsynyttä, että osa nukkui pulpetissaan. Luennoitsija sanoi: "Menkää kotiin viikonlopun viettoon, te näytätte ihan zombeilta." :) Nauroin sille vielä kotia kulkiessain ja lorahti pisut housuun. :)
Olen ,epialepsiakohtauksen yhteydessä.Ihan julkisella paikalla.Itse en tajunnut asiasta mitään ennenkuin ensiavussa missä rupesin tulemaan tajuihini ja tajusin mitä on tapahtunut.
No niin, kun olet niin kiinnostunut pissa-asioista, voisitko ihan itseksesi lukea näitä vanhoja viestiketjuja? Kaikki varmaan ne löytää, jotka niin haluaa, aivan turha nostaa vanhoja ketjuja.
Kyllä lirahtaa housuun, jos lähden juoksulenkille enkä ole hiljattain käynyt pissalla. Nykyään muistan kyllä käydä aina vessassa edeltävästi :)
Oon sammunu ja kussut housuun. Parikin kertaa
[quote author="Vierailija" time="11.04.2014 klo 21:46"]kusen housuihini parhaillaan...
Pissasin tänään housuun salilla personal trainerini edessä arvatkaapa kuinka noloa se oli. Ihan lattialle asti lorisi. Hyppimistä siis oli ja tietenkin koko sali täynnä porukkaa. Ikää minulla 20v. Täytynee varmaan vaihtaa salia vähäksi ajaksi.
Käykö kellään koskaan niin että näkee unta että on pissahätä ja unessa kävelee vessaan, vetää housut alas ja istuu pöntölle ja alkaa helpottuneena pissaamaan? Tähän asti oon aina herännyt just sillä viimesellä mahdollisella sekunnilla ettei vahinkoa oo kerinnyt käymään mutta ei oo kyllä kaukana ollut.
Varmaan kaikki ne, jotka ovat olleet raskaana ja saaneet yskänkohtauksen.