Ketä kuuluisaa naista muistutat niin paljon, että siitä on sinulle huomautettu?
Minulle on sanottu monasti että olen yksi yhteen Julianna Moore tai Marcia Cross Breen roomissa Desperate Housewives’issa.
Kyllähän se pitää ihan paikkansa. Hiusten väri, kasvojen luusto ja ihon sävy täsmäävät. Mitä pituuteen ja vartalomalliin tulee, olen hyvilla Marciaa, joka on 180/61 kuin Juliannaa, joka on vain 161 cm!
Kommentit (78)
Kun olin nuori niin Angelina Jolie.
Madonnaan ja enkeliin on verrattu usein.
Av-mammat muistuttavat Millariikka Rytköstä tai Star Warsin Yabba the Huttia.
Mervi Tapiolaa muistutin Pelle Miljoonan mielestä. Kailotti tätä mikkiin ja käski mun painua helvetti in, vaikken mitään tehnyt, lavan edessä seisoin. Oikein kunnon maailmanparantaja se Pellekin. En oo sen jälkeen pystyny kuuntelemaan. Loukkasi minun lisäkseni Mervi Tapolaa, en tiedä mistä se viha pursui. Hullu ukko.
Vierailija kirjoitti:
Tarja Halosta.
Tuohan on kohteliaisuus.
Siis Tapolaa, muuttui nimi tapiolaksi näppäimistön takia.
9
Minulla on Elina Valtosen silmäpussit.
Sanna Stellania. Mielestäni en ole yhtään hänen näköinen.
Nuorena minun sanottiin olevan Marilyn Monroen näköinen , toiset taas tykkäsivät minun muistuttavan ABBAn Agnethaa.
Sabrina Carpenter ja Lady Gaga :D riippuen vähän mun painotilanteesta kun naama muuttuu jos lihon
Siis olen hyvin lähellä Marcian pituutta ja painoa : )
Ap