Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kyllä siinä eron huomaa vaatteiden laadussa, kun ostan pelkästään Hilfigeriä, Timberlandia, Gantia, jne

Vierailija
27.12.2006 |

verrattuna Seppälän kledjuihin

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
27.12.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lisäksi palvelu tuossa reklamaatiotapauksessa oli luokattoman nihkeää. Eipä tarvii ostaa siitä putiikista enää mitään " laadukasta" .

Vierailija
2/3 |
27.12.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt hajoavat yleensä käsiin, samalla tavalla kuin halpisvaatteetkin. Värit haalistuu, napit lentelee, kankaat kuluu tosi nopeasti. Ja tosiaan siellä ne pikku kiinalaistytöt ompelee niin merkki- kuin halpisvaatteetkin, erona lähes pelkästään mikä merkki mihinkin lätkäistään. No thanks!



Ryhdyin jokin aika sitten käyttämään paikallista ompelijaa; työ tosi laadukasta ja kankaat pyrin ostamaan mahdollisimman hyviä. Eipä ole kenelläkään toisella juuri samanlaista vaatetta kuin mulla tai lapsillani tai miehelläni. Ja nämä vaatteet kestää käyttöä ja kulutusta. Eikä muuten tule yhtään kalliimmaksi kuin nuo merkkivaatteetkaan. Rahalle saa kylläkin paremman vastineen. Suosittelen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
27.12.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yhtä nopeasti virttyivät kuin halvemmatkin mallit.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yhdeksän neljä