Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi Suomessa on niin vähän vetävän

Vierailija
25.05.2013 |

näköisiä naisia?

On paljon valtavia ihrakasoja ja toisaalta tyttömäisiä kuikeloita, mutta seksikkäitä naisellisia naisia on suhteettoman vähän. Kun matkustaa esim. Etelä-Eurooppaa, seksikkäitä naisia on selvästi enemmän maisemissa. 

Ärsyttävää, vähintäänkin.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tyttömäiset kuikelot. <3

t. mies

Vierailija
2/4 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tarkoitatko jotain tiettyä kaupunkia? Vai voisiko ongelma olla lähinnä ehostuksessa ja pukeutumisessa? Ilman meikkiä marimekon tunika päällä hiihtelijät harvoin näyttää seksikkäältä, ja jos taas panostat liikaa, näytät venäläiseltä. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="25.05.2013 klo 11:18"]näköisiä naisia? On paljon valtavia ihrakasoja ja toisaalta tyttömäisiä kuikeloita, mutta seksikkäitä naisellisia naisia on suhteettoman vähän. Kun matkustaa esim. Etelä-Eurooppaa, seksikkäitä naisia on selvästi enemmän maisemissa.  Ärsyttävää, vähintäänkin.[/quote]

Saman voi sanoa naisena miesosastosta. Mutta kai se on kyse vaan erilaisuuden viehätyksestä. Heteroosi nyt on ihan perusbiologiaa eläinmaailmassakin. Haetaan mahdollisimmman tervettä, mutta riitävästi erilaista lisääntymiskumppania, jotta taataan jälkeläisten hyvä terveys ja elinkyky.

Vierailija
4/4 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Rumien ihmisten ei tulisi hankkia lapsia lainkaan. Näin tulevaisuudessa olisi tarjolla enemmän haluttavia naisyksilöitä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi kahdeksan