läskit tiukassa
Mikä siinä on että olen helmikuun alusta laihduttanut kalorimäärällä 1200-1600 ja lisännyt liikuntaa,niin kiloja ei oo lähtenyt kun 3?????Työ on fyysistä,jatkuvaa kävelyä edestakaisin,nostamista jne. Mitat on tällä hetkellä 173cm ja 82kg
Kommentit (3)
En tiä, oon ite saanut saman verran pois kahdessa vuodessa. Ei vaan lähde. En syö käytännössä mitään enää ja liikun hulluna.
Mä olen saman pitunen kuin Ap. Ja olen tuskaillut, kun 2.5 kk aikana olen saanut pois vain 3 kiloa. Lasin aloittaessa, että lähtis 4 kuukaudessa. Nyt 69 kioloa painoa. Syön tiukasti 1100-1500 kaloria, ja en kyllä ala ainakaan lisäämään syömistä. Kalorit kerääntyy hyvin yksinkertaisista ruuista. Ei kastikkeita, perunaa/pastaa, viljaa (paitsi kaurapuuroa n.5 krt viikossa) tai mitään makeita. Maitotuotteista vain maito kahvissa, raejuustoa ja satunnaisesti fetaa.
up