Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Rasvanpolttajat..

Vierailija
18.12.2013 |

Aion aloittaa liikunnan pudottaakseni painoa n. 10kg. En ole ennen käyttänyt mitään ravintolisiä, mutta miten ja mitkä rasvanpolttajat/nesteenpoistajat on teillä toimineet ja miten? En tiedä näistä asiosta paljoa ja nyt on aika aloittaa terveelliset elämäntavat. Syön suht terveellisesti ja alan liikkumaan, mm.lenkkeilyä ja kuntopyöräilyä. Kiitos jo etukäteen!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
18.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen itse niin vanhanaikainen, etten usko minkään muun rasvanpolttajan kuin "syö vähemmän kuin kulutat" -pillerin toimivan. Salitreeniä, proteiinia, lenkkejä.

 

Nesteenpoistajat ovat tärkeitä ihmisille, jotka niitä sairauden vuoksi tarvitsevat, mutta mitä perusterve ihminen niillä tekee? Nesteenpoiston aiheuttama miinus vaa'alla ei ole rasvan laihtumista.

 

Tsemppiä terveellisiin elämäntapoihin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kaksi seitsemän