Mitä mieltä olette keski-ikäisestä miehestä, joka värjää
Kommentit (9)
mieshenkilö, jota nyt tarkoitan, en voi enempää selvittää, täytyy vain todeta, että siihen oli varmasti jokin hyvä syy.
Hymyilytti vaan joskus tällainen tapaus, että miksi!
Oon it-alalla ja tosi moni mies tällä alalla värjää hiuksiaan keski-iässä jopa rohkein värein esim. purppura, blondi tai tulipunainen.
mutta olen itse niin vanhanaikainen, että olen aina ihmetellyt miesten hiustenvärjäystä, nuorille pojille se ehkä sopii, nykyaikana.
Minusta mies saa vanhentua ja harmaantua, siitä tulee charmanttia. Väärin valittu väri aiheuttaa jopa myötähäpeän läikähdyksen.
värjäävät hiuksiaan. Oli kyseessä sitten pari-kolmekymppinen, tai viisikymppinen.
Mitä pitäisi ajatella!?
Mun mielestä saa niin tehdä jos haluaa. Niin kuin kukatahansa muukin! =) Antaa mennä vaan! =)
hiustenvärjäys voi olla edes kysymys.
En pidä miehistä jotka värjäävät hiuksiaan. Oli kyseessä sitten pari-kolmekymppinen, tai viisikymppinen.
Tarkoitin siis, etten välttämättä henkilökohtaisesti haluaisi itselleni sellaista miestä/oman mieheni värjäävän hiuksiaan!
Mutta jos joku random-mies värjäilee hiuksiaan, niin antaa mennä vaan! Varmasti moni nainen tykkääkin. =)
Vaikea sanoa, ei hiustenvärjäys vaikuta suuntaan, eikä toiseen