Veikatkaa painoani (sis. kuvan)
http://aijaa.com/005989634533
Rajaus on nyt mikä on eikä valokaan ole paras, mutta..
Kommentit (19)
vaan pikemminkin olet tuollainen "pehmoinen" tyyppi. Samoisin siis että painat 67kg. Sama massa voi olla niin monenlaisessa paketissa :)
Ja hieman sua hoikempi, joten veikkaan 76 kg.
ja tuolla pituudella painan 72kg. Joten veikkaan että ehkä 70kg.
Oot saman mittainen kuin mä ja vartalon rakennekin on niin samantapainen, että tuo kuva vois olla vaikka omani. Veikkaan siis omaa painoani, joka vaihdellut tuossa 60-61 kg haarukassa.
Tykkään.
T:Mies
Ps. mallin näkee kivasti tuosta läpi, nam.
Oot saman mittainen kuin mä ja vartalon rakennekin on niin samantapainen, että tuo kuva vois olla vaikka omani. Veikkaan siis omaa painoani, joka vaihdellut tuossa 60-61 kg haarukassa.
Ei voi mitenkään tuon pituinen ja näköinen painaa näin vähää. Itse olen lyhyempi, ja painaessani tuon verran olen hyvin hoikassa kunnossa - pidempi olisi siis vielä hoikempi.
Sinulla on nuo "ylimääräiset" kilot tulleet kuitenkin oikeisiin paikkoihin, joten vartalosi on nätti.
meinaan tyttäreni on sun pitunen,painaa 72 ja on hoikemman näkönen:o
Kuvan ottohetkellä se oli 68, nykyistä on paha sanoo.
Juu.. Eli oikeaan on osuttu ;/
Kokeilepa kuvata ensi kerralla niin, että seisot kauempana peilistä ja pidät kameraa matalammalla, suunnilleen vyötärösi korkeudella. Nyt jalkasi näyttävät varmasti paljon lyhyemmiltä kuin ovat oikeasti, jolloin näytät kauttaaltaan suhteellisesti leveämmältä kuin olet.
Olen 168cm