Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä ostatte 4-vuotiaalle

Vierailija
06.11.2011 |

joululahjaksi? Tai mitä sen ikäiset ovat toivoneet?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on toivottu sinistä angry birds pehmolelua ja palapeliä.

Nukenvaunut sai eilen, kun Toys r us oli tarjous. Jos ei olis ollut tarjousta, olisin varmaan hankkinut jouluksi.



Joulupakettiin sitten toiveiden lisäksi perinteiset kirja, yöpaita ja suklaata. Mahdollisesti vauvanukelle joku vaate, jos nukkeleikit silloin vielä on in.

Vierailija
2/2 |
06.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyttö haluaa lelukirjoista kaiken...



Oikeasti lapsi tykkää hirveästi palapeleistä ja lautapeleistä. Nalle Puh -duploista on puhunut useampaan otteeseen, niin että ehkä joku sellainen pakkaus tulee hankittua, vaikka muuten duplot alkavat olla vähän last season, kun isoveli leikkii pikkulegoilla.



Nukketeatterileikkiin voisin ostaa pari uutta käsinukkea. Kirjoja meillä saa aina, ja kylpytakin ja pyjaman ostan myös. Mitään isoa lelujuttua en oikein osaa ajatella ostavani.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä kahdeksan