Tanjan ongelmista.Kävi juttelemassa aikoinaan ennen esikoisen syntymää
mt-toimistosta ja söi vahvoja lääkkeitä.Nykyisen puolison eka tyttöystävä toimitti Tanjan juttelemaan kun Tanja vaan joi ja joi liikaa väkevää viinaa ja sai kutsumanimen miss blue vai oliko se miss babyblue.Aina alamaissa ja odottamassa vapaa-iltaa ja koska pääsee ottaa drinksuu.
Kommentit (4)
Niin ja Tanja on tosiaan haukkunut anoppia palstalla ihan avoimesti kun anopin kissa kuoli/lopetettiin ja Tanjan isoäiti kuoli samaan aikaan,niin Tanjan mielestä anopilla ei ole lupaa surra 20vuotta vanhaa kissaansa jonka siis tunsi kauemmin kuin miniänsä.Tanja määräilee huolella anoppiaan,appeaan jne.Hänet on huostaanotettu omalta äidiltään ja käytöstavat jäivät sinne kasvatuslaitokseen.Terkut Jannelle!
Hirveä työkaveri tuo Tanja on ollut.Luojan lykky että pääsin Helsinkiin ja eroon koko tihrusilmästä.
Otapa ne lääkkeet nyt.
Ps. Välimerkin jälkeen tulee välilyönti.
Niin.Tanja on kuulema antanut anopille takaisin lainaamansa beiget jakkupuvut kun laihdutti tokan muksun jälkeen 20kiloa pois.Ovat nyt alkaneet kinastella enemmän anopin kanssa kun anoppia harmittaa ettei miniä ole enää yhtä lihava kuin hän eikä tule pullakahveille kuten ennen.Valittaa kiirettä aina lapsia tuodessa ja hörppää kahvia ja maistaa keksin ja siinä kaikki.Jättää miehen sukulaisten juhlat väliin ja ei pyydä kotiinsa ja on niin leuhka että!