Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko Kotitestin raskaustesti luotettava?

Vierailija
12.01.2009 |

.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen käyttänyt paljon enkä ole koskaan saanut olemattomia viivoja. Plussaa en ole vielä saanut joten en tiedä miten sen plussa viivan näyttää, mutta negat on aina pysynneet negoina vaikka olisin seuraavana päivänä katsonnut. Olen käyttänyt nimenomaan liuska testejä.

Vierailija
2/3 |
13.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos tarkoitat sitä ihan perus apteekin raskaustestiä(?) niin ainakin mulla se näytti niinkuin pitää. Ekan testin tein vähän liian aikaisin, jolloin ei näkynyt vielä mitään. Mutta viikon kuluttua tein uusiks ja näkyi selkeä, joskin testiviivaa himmeämpi, viiva. Tein vielä varmuudeks uusiks ja sama tulos :).



Tsemppiä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Testit näyttää plussaa ainoastaan silloin, kun raskaushormoneja erittyy. Joskus olen kuullut, että positiivinen tulos ei näy testissä, mutta toisinpäin ei koskaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kahdeksan kaksi