Ihana salarakaspäivä takana
Kommentit (16)
Aikuisten oikeesti oli ja murulle vielä kiitokset. .:) ap
Ja muruhan varmaan lukee tätä ;) Aika huonolla mallilla on salarakkaus jos avn kautta joutuu kiitellä ;)
Onneksi minun ei tarvitse käyttää etuliitettä "sala",se on jotenkin säälittävä:)
[quote author="Vierailija" time="07.08.2014 klo 18:30"]Ja muruhan varmaan lukee tätä ;) Aika huonolla mallilla on salarakkaus jos avn kautta joutuu kiitellä ;)
[/quote]
Lukee se ;) kiva julkisesti tunnustaa et oli kiva päivä
Minulla on myös ollut tuollaisia ihania päiviä.
[quote author="Vierailija" time="07.08.2014 klo 18:38"]Minulla on myös ollut tuollaisia ihania päiviä.
[/quote]
Ne on ihania hetkiä!
Mut eikö vaan ole vittumaista kun tietää että nyt se salarakas on kotonaan tärkeimpänsä kanssa. Mitä se kertoo asiasta että sä saat tietää kumppanista mutta kumppani ei susta? Sen että sulla ei ole hänelle merkitystä. Sun tilalle kelpaa kuka vaan. Kumppanin tilalle ei.
Nyt se jo ajelee kauas kotiin mun luo :)
[quote author="Vierailija" time="07.08.2014 klo 18:52"]
Nyt se jo ajelee kauas kotiin mun luo :)
[/quote] Joo, mutta käväsee ensin pikaisilla "kahvitteluilla" mun luona.
[quote author="Vierailija" time="07.08.2014 klo 18:44"]Mut eikö vaan ole vittumaista kun tietää että nyt se salarakas on kotonaan tärkeimpänsä kanssa. Mitä se kertoo asiasta että sä saat tietää kumppanista mutta kumppani ei susta? Sen että sulla ei ole hänelle merkitystä. Sun tilalle kelpaa kuka vaan. Kumppanin tilalle ei.
[/quote]
Mitä teette salarakas päivän aikana? Miten uskallatte tavata jotta ette jää kiinni?
[quote author="Vierailija" time="07.08.2014 klo 19:14"]Mitä teette salarakas päivän aikana? Miten uskallatte tavata jotta ette jää kiinni?
[/quote]
Pitää vaan uskaltaa.... ap
Eikä ole. Haluat vaan provosoida ja aiheuttaa pahaa mieltä keksityllä jutulla. Mees nurkkaan häpeämään siitä.