Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mistä löytyis lapsille hyviä slimmejä trikoopaitoja?

Vierailija
17.10.2009 |

Sellaisia jotka olis tarpeeksi pitkiä eli tulisivat reilusti housujen päälle pitkäselkäiselläkin, mutta kuitenkin kapeita niin että olisivat suht tyköistuvia laihallakin. Ja pitkähihaisia neutraaleissa väreissä, valkoisena, mustana, harmaana, ruskeana, vaaleanpunaisena, vaaleansinisenä.



H&M:llä on ollut mutta tänä vuonna ei ole napakkaa slimmiä mallia.



Mistä voisi etsiä?? Koon pitäis olla 86-134 (monelle siis etsin).

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
17.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

olikohan Elloksen postimyynnissä, mistä tilasin tytölleni valkoisen ihan yksivärisen, kuviottoman trikoopaidan, puuvillaa ja pikkasen elastaania joukossa. Siinä oli kyllä satiinikanttaus pääntiessä, mutta mielestäni on ilman sitäkin olemassa. Minusta se on ainakin sellanen napakka ja slimmi, pituudesta en osaa sanoa..



Kiva laittaa liivihameen, tunikan ja neuletakin alle kun ei tursota eikä pursota.

Vierailija
2/2 |
17.10.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

... mutta Halpa Hallista on löytynyt meidän pitkäselkäisille laiheliineille sopivia paitoja. Yksivärisiä ja raidallisia. Pesussakin kestävät hyvin.



Kerrankin hartiat ovat kohdallaan ja hihoja riittää ranteisiin asti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla