Ateistit, oletteko ajatelleet että jos Jumalaa ei olisi niin
ei myöskään kouluissa opetettaisi lapsille hänestä? Eli on aika vankka todiste Jumalan olemassa olosta.
Kommentit (16)
Ja vähän myöhemmin että kaikki muut planeetat kiertää maapalloa.
Vierailija:
ei myöskään kouluissa opetettaisi lapsille hänestä? Eli on aika vankka todiste Jumalan olemassa olosta.
maa on litteä ja homous on sairaus.
Eli kaikki uskonnonopetuksen voi poistaa koska menee totuuden opetus hiukan ristiin. Ap ottaa nyt vaan iltalääkkeet ja uskoo et jumala o iha satuhahmo.
2000 vuotta on pitkä aika huuhaalle selviytyä. Jumalan sana kestää ajan ja kolhut. Jokainen saa uskoa mihin haluaa, ja kuoleman jälkeen nähdään kuka oikeassa oli.
Sitä vasta voimaperäisesti moskeijoissa opetetaankin.
Uskosta siihen, että Jumala on olemassa. Mutta kuten sanoin, kukin uskokoon mihin haluaa, en ala väitellä. 16
aatelkaa jos kaikki ihmiset olisivat/olisivat olleet homojalesboja? ai niin eihän meitä edes olisi, koska peppupano ei lisää sukua! ehkä parempi, että Jumala olisi luonut HOMO sapiensin!
Mikähän mahtoi olla ap:n tarkoitus?
Tiedätkö että knuantiplootit harrastavat homoutta ja ym. eläimet.
Me ollaan epätäydellisiä. Homot , huorinteikijät, lespot vapaata seksiä harjoittavat, puolisoaan pettävät.
ja että kaiken maailman esi-isät kiusaavat ja henget aiheuttavat sairauksia ja että aurinko kiertää maata. Ja että sadetta voi taikoa ja naapurilleen voi aiheuttaa pahalla silmällä onnettomuuksia. Ja suuri osa maailmasta uskoo tuohon edelleen. Vankkumatonta todistusta.
Vierailija: