Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

apua, pilleri unohtunut!

Vierailija
22.11.2005 |

mulla käytössä harmonet pillerit ja eilen oli jääny ottamatta pilleri. paketis sanotaan et yhteys lekuriin, koska raskaus mahdollinen ku yli 12h myöhässä. otin eilisen ja tänpäiväsen nyt samalla kertaa ja käytän tän kierron sit lisäehkäisyä. mitä olette mieltä mahdollisuuksistani olla raskaana kun viimeks lauantaina ollu yhdynnässä? itse en usko sellaseen mahdollisuuteen, mut onko jollain kokemusta vastaavanlaisesta tilanteesta?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
22.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voin lyödä miljoonasta eurosta vetoa, että et ole raskaana. Minä unohtelin pillereitä harva se levy, joskus usemmankin kuin yhden. Raskaaksi en tullut. Hedelmällisyydessä ei muuten ole vikaa, sillä raskaus alkoi heti kun ehkäisy jätettiin.

Vierailija
2/3 |
22.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sitä suurempi riski tietty jos unohtuu kokonaan!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
22.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

unohtamalla yhden vaivaisen pillerin... että voit tulla raskaaksi -todennäköisyys on kyllä hyvin pieni, mutta mahdollista!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yhdeksän