Tuntuu pahalta, olenko aivan ihmeellinen vai tuntisitteko samoin
erottiin exäni kanssa n. 1,5v sitten, ollaan sen jälkeen oltu päivittäin tekemisissä koska on yhteinen lapsi, eron syynä oli se ettei mies tullut vanhemman poikani kanssa toimeen (rupesi vihaamaan tätä vaikka on maailman ihanin ja kiltein lapsi)
no nyt mies on löytänyt uuden naisen JA TÄLLÄ ON LAPSI, ihmettelenkin miksi hän haluaa kaiken paskan uudestaan, on niin paljon juttuja mitä tapahtui tuon seurusteluaikamme aikana joita en tänne ala tilittämään mutta uusperhe-elämä ei hänelle sovi
nyt tuntuu pahalta että minä en kelpaa hänelle lapseni kanssa vaikka on jo yhteinenkin lapsi joka ansaitsisi hyvän kodin mutta joku muu kelpaa lapsensa kanssa, tunteemme ovat jo varmaan muuttuneet mutta silti tuntuu pahalta.
Hän kyllä sanoi että on tämänkin lapsen kanssa JO samanlaisia tunteita kuin minun lapseni, miksi siis on vielä naisen kanssa, haluaako tämänkin lapselle samat kokemukset kuin minun lapsellani on
vaan sanoin että minusta tuntuu pahalta kun en kelvannut hänelle lapseni kanssa vaikka joku muu kelpaa.
en minä häntä takaisin huolisi vaikka pyytäisikin