Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen kateellinen Victorialle

Vierailija
20.06.2010 |

Victoria ja Daniel näyttivät niin äärettömän onnellisilta ja rakastavaisilta! Olen kateellinen Victorialle siitä että hän on niin hyväsydäminen ja rakastettava ihminen. Heillä vaikuttaa olevan aivan uskomattoman rakastava suhde, eihän tuollaista voi olla!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä ainakin olen äärimmäisen rakastunut aviomieheeni. Ja yhteistä taivalta naimisiin menon jälkeen jo 4 vuotta. Lapsiakin on.

Vierailija
2/3 |
20.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

olihan tuo aika liikuttavaa katsottavaa,toisaalta tuli kyllä mieleen että voisiko tuo olla jopa suunniteltua.En ole kyyninen, en:DD Kaikkkea hyvää heille ja paljon pikku Vickoja ja Danskuja!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
20.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Todella ihanan näköinen ja toisiaan rakastava pari. Varsinkin, kun ottaa huomioon sen, että ovat olleet kimpassa kuitenkin jo vuosia.



Tosin olen vähintäänkin yhtä rakastunut mieheeni, vaikka rakastuimme jo 12 vuotta sitten.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi kolme