Kusipää ukko!
Nyt on sata varma ettei meidän perheessä tulla muistamaan marraskuun toista sunnuntaita mitenkään!!!!
Kommentit (14)
2: ei niin mitään tehny, äitienpäivänä... Itse tein kaikki mitä normaalistikin pitää lapsen kans aamuisin tehdä.
3: niin oonki tästä eteenpäin
" kiitos rakas mieheni teit sen taas et arvostanut äitiyttäni ollenkaan edes äitien päivänä"
Pessimisti ei yleensä pety. Ihan tavispäivä tää meilläkin on...
teillekö riittäs yks päivä vuodessa miehen huomio?
purkaa tänne tuntojaan, mitä te siitä valitatte. Älkää lukeko jos että kerta kestä kuunnella! HALOO!!!
Ukkos on kyllä kusipää. Tosiaan jätät miehen täysin huomioitta isänpäivänä. Ala ottaa viinaa tai jotain.
Näin viimeksi eilen aamulla.... T: Myöskin tästälähtien satavarmasti kusipääeukko, jos edes mitään enää...
JÄTTÄKÄÄ NE UKKONNE JOS NE ON NIIN HIRVEITÄ VAI ETTEKÖ PYSTY TOIMIMAAN ITSENÄISESTI?????
Mä mietin tällä hetkellä, äitienpäivän kunniaks, kehtaako tuon miehen kanssa edes tehdä lapsia. Tällä hetkellä ei hyvältä näytä.. Varmaan tulisi hyvin äkkiä sama tilanne kuin ap:llä.
tatte millainen tämän palstan taso on. kai sitä nyt saa samalla lailla purkaa tänne tuntojaan siitä, ettei mies huomioi EDES sillä halauksella, hymyllä, hellällä kosketuksella ja toivotuksella: hyvää äitienpäivää rakas.
miettikääpä omaa asennettanne tällä hetkellä kun teillä on seuraavan kerran tunteet pinnassa ja haluatte tuulettaa. toivottavasti te saatte samaan tapaan paskaa niskaanne kun niin moni muu täällä näyttää täällä tänään saavansa.
luulisi EDES äitienpäivänä olevan ihmisillä vähän enemmän empatiaa ja hyvää mieltä.
ja AP, ymmärrän tuon tunteen ihan täysin ja se on oikeutettua *halaus*
Vierailija:
tatte millainen tämän palstan taso on. kai sitä nyt saa samalla lailla purkaa tänne tuntojaan siitä, ettei mies huomioi EDES sillä halauksella, hymyllä, hellällä kosketuksella ja toivotuksella: hyvää äitienpäivää rakas.
kuin te ootte kohta täällä ruikuttamassa niistä lahjoista mitä teille lasten isä osti äitienpäivän kunniaks. arvon rouvillehan kun mikään ei kelpaa jos se ei ole juuri se mitä te satutte sillä hetkellä toivomaan/tahtomaan. puhumattakaan, että sille miehelle voisi edes vihjaista mikä olisi tänä vuonna se lahja jota hän ei saisi hirveiden mulkoilujen ja viikkojen pihtaamisen ja mykkäkoulun kera teiltä takas!
mitäs ukko teki.