Kokemuksia haamuista r-testeissä!?
Minulla menossa nyt kp 35/31. Tein eilen Predictorin r-testin ja siihen ilmestyi hyvin heikko viiva. Jos katsoo tarkkaan niin viivan havaitsee. Aamulla katoin testiä uudestaan ja viiva oli pikkuisen tummentunut, nyt sen erotti selvästi.
Mitä tästä voisi päätellä!
Kaapissa vielä yksi samanlainen testi, testaanko huomenna jo uudestaan?
Kommentit (6)
Niin joo testasin malttamattomana aamupissasta pedictorilla uudestaan. Haamu se oli mut vahvempi! Tilasin nyt mammaksilta herkkiä r-testejä niin testaan uudestaan vielä, en usko enne kuin saan kunnon plussan.
Hieno homma, kertoilehan sitten uusintatestauksesta!
Jänskää ;)
Se oli selvä plussa ! JEE! Apteekin omalla tein. Tänään on ollu pahoinvointia vähän väliä vielä en ole oksentanut.
1.5 v yritystä takana ja pikkukakkosen la 12.10.2008!
Toivottavasti pysyy kyydissä loppuun saakka!
Meidän " haamu" nukkuu tuolla 5- vuotiaan tyytyväistä unta;)
Testatessa vain minä näin jotain väriä testissä, mies ei mitään. Jätin sen pöydälle kuitenkin. Ja kun aamulla menin sitä kattomaan, oli näkyvissä haalea pallukka. Mieskin sen näki. Testasin muutaman päivän päästä uudelleen ja kirkas pallukka tuli jo.
Mulla tuli joskus rv4+ tienoilla haalea pallukka Predictoriin, viikon päästä testasin uudestaan ja tuli kontrollipallukkaa vahvempi tulos. Nyt menossa rv38+4.
Jos Predictor näyttää haamua, herkempi testi varmaan näyttää vahvempaa jos oot raskaana. Sinuna testaisin huomenna joko herkemmällä tai odottaisin päivän-kaksi uudelleen testausta Predictorilla.
Viivan vahvistumisia!