Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuvaile miltä näyttää tuntemasi siivooja?

Vierailija
16.01.2008 |

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja toinen lempeämmän näköinen vaalea, polkkatukka.

Vierailija
2/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

itse tehty pörröpermis ja huonot hampaat (sellaset hoitamattoman näköiset ja osa puuttuu). Ihan oikeesti.



Toinen on vajaa kuuskymppinen, laiha kuin tikku, lyhyt tukka, permis (himpun verran siistimpi kuin edellisellä).



Molemmat käyttää vanhahtavia vaatteita ja eivät ole käyneet muuta kuin pakollisen koulun. Asuvat vuokralla.



Kolmas on eläkkeellä oleva. Hoiti lapsiaan kotona niin, että meni töihin vasta kun menivät kouluun. Siisti, itsestään huoltapitävä, simpsakka kuusikymppinen. Vaatevarastoa on muutettu/lisätty myös tällä vuosituhannella. Hänelläkään ei ole juurikaan mitään koulutusta. Mutta täysin " eri kaliiberia" kuin edelliset.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ylipainoa arviolta noin + 50 kg.

Vierailija
4/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

normaalipainoinen, parrakas

Vierailija
5/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset


1. Lähemmäs kolmikymppinen, viehättävä ja älykäs nainen. Oranssit hiukset, luonnonkiharat, pukeutuu persoonallisesti. Luonnon ystävä. Hänestä tulee vielä joskus jotain.



2. Lähemmäs viisikymppinen kulahtanut muija, niin henkisesti, kuin ulkoisestikin. Puhuu paljon, tekee vähän. Pari hammasta puuttuu, tukka palanut permis. Vaatteet 90-luvulta, samoin asenne.



3. Urheilullinen sporttipakkaus. Timmissä kunnossa kahdesta pienestä lapsestaan huolimatta. Vaalea tukka, suora ja ponnarilla yleensä. Pukeutuu tennareihin ja muutenkin urheilullisesti. Yrittäjä.

Vierailija
6/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

olin 40+ käydessäni koulutuksen ja toimin muutaman vuoden.

Olen jo kouluttautunut uuteen akaan, kevyempään kun ikää tulee. Kaikki järestään luulee yli 10v nuoremmaksi, väliin enemmänkin ja mulla ikää 52!

Olen pieni ja siro blondi. Uskomatonta, ei voi olla totta on ensimmäiset sanat yleensä kun tulee puheeksi että minulla viisi lasta kuusi lastenlasta.

Näissä kotiäideissä näkee hompsuisia, lihavia nuoria jotka näyttävät ainakin sen 10v vanhemmalta ja enemmänkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

lapsiperheen äiti, nelikymppinen, puhelias ja mukava, huoliteltu ulkonäkö, sporttisen oloinen. Toinen on myöskin yksityisyrittäjä, hieman miehekäs, lapsiperheen äiti, mukava ja tavallisen näköinen, ei erityisen kiinnostunut ulkonäöstään. Nämä siis meidän kivat siivoojat.

Vierailija
8/8 |
16.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei eroa muista ikäisistään. Tavallinen 6-kymppinen nainen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän neljä