Unelmahäät-sulhanen hakkasi, potki ja puukotti aivokasvaimesta toipuvaa morsiantaan Häät maanantaina tv:ssä
https://www.iltalehti.fi/tv-ja-leffat/a/a8b75fcb-d9e5-4023-a19d-512937b…
Maanantain Unelmahäät-jakson sulhanen pahoinpiteli morsiantaan suhteen alkupuolella ja joutui vankilaan.
Kommentit (79)
Eikös tää ollut kova poika panemaan ja naamassa tussia, joten ymmärrettävästi naisia riittää
Tätä paria ei olisi pitänyt ottaa ohjelmaan.
Sellaisia rikollisia naiset aina rakastaa. Kiltti ja kunnollinen mies ei naisille kelpaa.
Tälläkin viihteellä joku tienaa mukavasti
Mitä ihmettä, ei tuollaisesta mainittu jaksossa mitään? Katsoin sen jo. Outoa oli myös miten paljon morsian oli muuttunut heidän tapaamisesta, ääni oli kuin eri ihmisen kun näytettiin tuosta sairaala-ajasta yksi video. Ennen oli normaali tytön ääni ja nyt tosi matala.
Miksi pariskunta halusi kertoa nämä asiat televisiossa?
Ei naisen hakkaajaa ois pitänyt valita tohon.
Vierailija kirjoitti:
Tuollaisesta miehestä minäkin unelmoin, juu oikein on unelmahäät.
Jokaisella on unelmansa, mutta tuollaisiin suhteisiin ilmeisesti ajaudutaan, niissä ollaan riippuvaisia toisesta ja niistä suhteista on vaikea päästä pois.
Esileikkinä puukkohippaa, ihana pari.
Nätisti tatskattu hiukset ja pulisongit.
Tuo ohjelma yksi vitsi. Mutta niinhän on avioliittokin nykyään.
Mitähän nuo papitkin ajattelee kun kirkossa ei käy enää muita kuin rupuväkeä joka ei Raamatun opeista ole ikinä kuullutkaan
Näin jakson ja tuo mies oli TODELLA PELOTTAVAN näköinen, kuin joku paha olisi hänen sisällään. Ihan kylmät väreet tulee kun ajattelee. Onko nuo vielä yhdessä?
Aika jänmä kaveri... Oikeastaan kiihottavaa...
Oliko ohjelmassa ryöstön sijaan morsiammen pieksentä?
Kiltti mies kirjoitti:
Sellaisia rikollisia naiset aina rakastaa. Kiltti ja kunnollinen mies ei naisille kelpaa.
Kokemus on, että kiltit mököttää mitättömistäkin asioista pitkään. Jos on edes hitusen temperamenttia, asiat saa selvitettyä nopeammin. Temperamenttia on kuitenkin sopiva määrä sellainen, mikä ei aiheuta toiselle ja suhteelle vahinkoa.
Vierailija kirjoitti:
Miksi pariskunta halusi kertoa nämä asiat televisiossa?
Ei ne kertonutkaan. Puhuivat vaan huumetuomiosta. Nainen hehkutti koko ajan heidän seksielämää
Huh-huh, mitä porukkaa. Toivottavasti eivät lisäänny.
Kiltti mies kirjoitti:
Sellaisia rikollisia naiset aina rakastaa. Kiltti ja kunnollinen mies ei naisille kelpaa.
Üliüli, haluatko vai tollasen muikkelin, joka yhtäkkiä käy veitsen kanssa päälle? Koska tollaset noiden jännämiesten mukaan lähtee, ei ketkään erityisen tasapainoiset. 💅
Tuollaisesta miehestä minäkin unelmoin, juu oikein on unelmahäät.