Kristinusko sopii kansallissosialistille paremmin kuin ateismi
Ateismi ja tiedemiesten jutut ovat liberaalien suvakkien hölmöyksiä. Tiedemiehet eivät tue rasismia ja väittävät homouttakin luonnolliseksi ja evoluutioteoriaan sopivaksi.
http://www.tiede.fi/artikkeli/jutut/artikkelit/homoseksuaalisuuden_synty_oli_eduksi_lajille_
Sen sijaan kristinusko takaa paremman soveltuvuuden kansallissosialismiin.
Kristinusko kertoo sen tosiasian että kaikki ihmiset eivät ole samanarvoisia.
Room.9:20-21 "Niinpä niin, oi ihminen, mutta mikä sinä olet riitelemään Jumalaa vastaan? Ei kaiketi tehty sano tekijälleen: "Miksi minusta tällaisen teit?" Vai eikö savenvalajalla ole valta tehdä samasta savensa seoksesta toinen astia jaloa, toinen halpaa käyttöä varten?"
Maahanmuutto on Jumalan tahdon vastaista.
5Moos.32:8 "Kun Korkein jakoi kansoille maat, kun hän levitti ihmiset yli maan piirin, hän määräsi kansojen asuinsijat"
Homot joutuvat helvettiin.
1Kor.6:9 "Ettekö tiedä, että vääryydentekijät eivät saa omakseen Jumalan valtakuntaa? Älkää eksykö! Jumalan valtakunnan perillisiä eivät ole siveettömyyden harjoittajat eivätkä epäjumalien palvelijat, eivät avionrikkojat, eivät miesten kanssa makaavat miehet"