Miksi naiset ovat niin tyhmiä?
Kommentit (15)
ihmeellinen kokemus AP:lla. Minusta naiset ovat fiksuja ja valtavan viehättäviä olentoja.
m37
naiset ovat omassa luokassaan tosi taitavia. miesten tasolle ne eivät
koskaan tule pääsemään miesten luokassa. sääli ettette osaa ajatella
sitä että asiat tapahtuvat samaan aikaan kokoajan.
[quote author="Vierailija" time="15.02.2015 klo 16:29"]
naiset ovat omassa luokassaan tosi taitavia. miesten tasolle ne eivät
koskaan tule pääsemään miesten luokassa. sääli ettette osaa ajatella
sitä että asiat tapahtuvat samaan aikaan kokoajan.
[/quote]
Miksi pitäisi päästä alemmalle tasolle? Sääli ettet osaa kirjoittaa kunnolla.
Tarkoitatko nyt että naiset ovat kollektiivisesti sortuneet kronologiseen aikakäsitykseen, ja vain miehet elävät kaikki, jossain jumalallisessa nirvana ikuisuudessa?
Mistä reijästä olet tikistänyt tuon käsityksesi?
Itse naisena olen jo aikoja sitten tajunnut nykyhetken mahdottomuuden, mutten oikein usko että kaikki miehet sitä ymmärtävät.
Miehet ovat keskimäärin naisia älykkäämpiä, toteavat brittitutkijat.
Kaikkea sitä lukeekin...
Ehkä siksi, että miehet voisivat loistaa niillä suurilla älyn lahjoillaan.
N31
Suurin osa naisista on fiksuja. Minua suorastaan vituttaa se asia miksi naisia syrjitään?, samasta työstä maksetaan naisille pienempi palkka miksi?. Kotona nainen siivoaa tekee ruuat ja hoitaa kodin ja lapset jotkut ukot makaavat sohvalla juoden kaljaa miksi?. Vaimollani ja minulla menee hyvin jaetaan työt ja on sitten enemmän aikaa seksiin. En ole tossunalla vaan katson sen oikeaksi, kyllä minua välillä hävettää meidän miesten puolestaM50+.
Nyt se on todistettu: Miehet ovat älykkäämpiä kuin naiset
Naiset katsoo liikaa pornoa, olihan siitä tehty tutkimuskin, että se tyhmentää.
[quote author="Vierailija" time="15.02.2015 klo 19:04"]
Naiset katsoo liikaa pornoa, olihan siitä tehty tutkimuskin, että se tyhmentää.
[/quote
Mitä sitten. Katsoohan moni mieskin, eikä se tyhmäksi tee. Sinulla taitaa olla märät sahanpurut päässä, vaihda kuiviin ettei tule yliM50+.
On huonokäytöksisiä ja hyväkäytöksisiä naisia. Älyllinen nainen yleensä kuuluu jälkimmäiseen ryhmään.
"Mitä sitten. Katsoohan moni mieskin, eikä se tyhmäksi tee. Sinulla taitaa olla märät sahanpurut päässä, vaihda kuiviin ettei tule yliM50+."
Etkö sä juntti ymmärrä lukemaasi? Aiheesta on tehty tutkimus. Kenellähän ne märät on?
Jos olisi viisaampi kuin mies,kuten yleensä olemme,niin miehen ego kärsii siitä ja sitä myöten myös sänkyhommat. Eli näytellään tyhmää ja nautitaan siitä...
EI PITÄISI YLEISTÄÄ ! SITÄPAITSI ON PALJON FIKSUJA JA VIISAITAKIN NAISIA ! YLEENSÄ NAISET. OVAT KORKEAMMIN KOULUTETTUJA KUIN MIEHET SIIS SUOMESSA ILMENEE TILASTOISTA ! ERI ASIA ON SE OVATKO HE KIIMAISIA USKOTTOMIA LUNTTUJA JOLTA IRTOAA PESÄÄ KAIKILLE VIERAILLE JOTKA MUISTAA VAIN PYYTÄÄ ! MUTTA TÄMÄ EI TAAS MITENKÄÄN LIITY VIISAUTEEN TAI ÄLYKKYYTEEN ! EI TARVITSE KIITTÄÄ :) !
Tuohan todistaa jälleen miesten tyhmyyden. Aakkosissamme on isojen kirjaimien lisäksi myös pieniä. YmMäRäTkÖ?
koska miehethän ovat niin viisaita