Kuka on Modernin perheen ärsyttävin hahmo?
Kommentit (14)
Claire on aika ärsyttävä, sellainen ylinäyttelijä. En tosin tiedä mitä sarja olisi ilman häntä...
Kaikki hahmot on just hienoja, sopivia ja sellaisia "riittävän epätäydellisiä". Mun mielestä Hayley on sitä ihmistyyppiä mikä ärsyttää mutta se on silti tosi hieno hahmo, ihan nappisuoritus näyttelijältä, täydellinen läpikatsaus nätistä parikymppisestä bimbosta.
[quote author="Vierailija" time="25.01.2015 klo 17:58"]Se keskimmäinen älykkölapsi
[/quote] Mun mielestä Alex on just ihana, osaan samaistua hahmoon niin hyvin, muistuu oma nuoruus.
Mun mielestä sarjasta kertoo parhaiten se, että kaikilla on eri inhokit ja suosikit. Esim. omasta kaveriporukasta kaikilla on eri suosikkihahmo. Sehän se kertoo kuinka jokainen löytää siitä sarjasta jotain! Loistava sarja! :)
Lily on mielestäni sekä hahmona ärsyttävä, että näyttelijä on huono. Luulisi jenkeistä löytyvän parempiakin lapsinäyttelijöitä. Plussaa toisaalta siitä, että sama hahmon näyttelijä on pysynyt samana, eli ei ole tehty näitä Kauniit ja Rohkeat -tyylisiä yhdessä yössä taaperosta teiniksi -ratkaisuja.
Lukehan on ihan paras! Ainakin oli kun oli pienempi, saa nähdä mitä hänelle nyt teini-ikäisenä kehitellään.
Alex oli viime jaksossa rassaava. Parhaat on ehottomasti Cam ja Phil!
Se paksu homo on ihana näyttelijä! Sehän on voittanut palkinnonkin roolistaan.
En muista nimiä, mutta paksu homo on ärsyttävin. Eniten naurattaa sen vaalean kolmen lapsen äidin jutut, ehkä samaistun eniten häneen.
Herranjumala ku sillä Ariel Winterillä on hyvät tissit. Aivan mahtavat.
T: Mies
Ei kukaan! Kaikki on just hauskoja, ihan paras sarja!