huomiset mässyni - mitä ajatuksia herättää?
ajattelin huomenna käydä ostamassa sipsipussin, dipin, vähän irtokarkkeja ja sitten haen lähipitseriasta iiihanan kinkku-salami-ananas-pizzan. nuo vedän viikonlopun aikana. nam nam, en malta odottaa!
Kommentit (9)
Perus perjantaimättö. Lisäisin tuohon vielä Fazerin suklaalevyn ja 1,5lcokispullon.
Ikävää, että epäterveellisten moskien syöminen on sinulle noin tärkeää, että pitää jo edellisenä päivänä suunnitella sitä. Yritä saada elämääsi muuta sisältöä. Tuo koituu pidemmän päälle vaaralliseksi terveydellesi.
Mä taidan käydä hakemassa iiiison irttaripussin. Mua ei niin noi suolaiset kiinosta :)
jaa, noillako meinasit pärjätä koko viikonlopun? Huomenna on vasta perjantai. Nuo sinä hotkaiset ennen kuin huomenna menet edes nukkumaan. Entäs lauantaina ja sunnuntaina? Vai haetko joka päivä samanlaisen satsin? Vai hoidatko "nälkääsi" kahtena päivänä pelkstään nesteytyksellä? Jostain syystä vaikutat kamalan nuorelta. Mieli tekisi sanoa, että mene mamman lihapatojen äärelle, niin saat täysipainoisempaa sapuskaa, ei mitään mässyä.
Itse ottaisin pizzan sijasta mielummin suklaajäätelöä :)
Eihän tos mittään, alko tekee mieli pitsaa :P
Kasvistäytteillä tosin.
No eikai tuossa mitään ihmeellistä oli.