Koko ajan poistuu vartalo ym. keskustelut!
Mikä hiekkapillu siellä oikeen on modena! Tekemäni "laittakaa kuva silmistänne" -ketju poistui, vaikka pääasiassa keskustelu oli asiallista (paria alapeukuttajaa ja haukkujaa lukuunottamatta). En jaksa enää tehdä uutta kun se kuitenkin poistuu.. huoh.
Kommentit (5)
Pari päivää sitten poistettiin satuhierontaa koskeva ketju. Se se vasta kuumaa kamaa olikin! Modella ei liene ihan kaikki muumit laaksossa.
No just joo.. :o
Ja haukkukommentit oli siitä silmäketjusta jo poistettu. -ap
Veikkaan, että niiden idioottien takia, jotka alko nimiä ja asuinpaikkoja kertomaan ja vinkumaan, kun kommenttikin poistettiin. Ihan niinku siitä sais jonkun palkinnon, että tunnistat. Asian voi pitää ihan omanakin tietonaan. Menkää takas sinne ylilaudalle.
Uskoisin että se oli vaan yks idiootti, joka tunnisti mukamas jonkun, mutta joo..tosi typerää -ap
En edes nähnyt haukkuja, vain kehotuksia "meikkaa rajoitetummin" tms.. ja ne pari jotka paljastelivat nimiä.