nelliinalta huippupostaus!
Nyt on nelliina kirjoittanut ihan asiaa. Käykääs lukeen uuSin "älä ole ihmisten tiellä" ja kommentoikaa tykkäsittekö. Me likeylike! Ja kommentitkin on vaihteeks älypäisten ihmisten kirjoittamia eikä mitään muuta nelliinan perseennuolenta-viestejä
Kommentit (12)
Ai kun kivan tuntuinen blogi. Pitääkin ruveta lukemaan . Ihanan pirtsakoita asuja. :-)
[quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:43"]Ai kun kivan tuntuinen blogi. Pitääkin ruveta lukemaan . Ihanan pirtsakoita asuja. :-)
[/quote]
Älä jaksa...
[quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:53"][quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:43"]Ai kun kivan tuntuinen blogi. Pitääkin ruveta lukemaan . Ihanan pirtsakoita asuja. :-)
[/quote]
Älä jaksa...
[/quote]
Eikun ihan oikeasti tarkoitin. En oo aikasemmin tätä blogia nähnyt vasta kuin nyt. Välillä tällainen hyvätuulinenkin blogi.
En ole ikinä käynyt tuossa(kaan) blogissa enkä käy mutta piti nyt tulla kertomaan tähän ketjuun että JOKA KERTA kun ko blogista on täällä avaus mä luen sen että NENÄLIINAN blogi. Eipä mulla muuta.
[quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:54"][quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:53"][quote author="Vierailija" time="25.09.2014 klo 13:43"]Ai kun kivan tuntuinen blogi. Pitääkin ruveta lukemaan . Ihanan pirtsakoita asuja. :-)
[/quote]
Älä jaksa...
[/quote]
Eikun ihan oikeasti tarkoitin. En oo aikasemmin tätä blogia nähnyt vasta kuin nyt. Välillä tällainen hyvätuulinenkin blogi.
[/quote]
Niin just ihan oikeesti..perseennuolenta-kommentoija
Aika säälittävää käydä mainostamassa omaa blogia tällälailla täällä...
Aika jännä juttu että tää on ainut nelliina-ketju jota ei oo poistettu.
[quote author="Vierailija" time="02.10.2014 klo 15:20"]Aika jännä juttu että tää on ainut nelliina-ketju jota ei oo poistettu.
[/quote]
Ooh kuinka kiinnostavaa ja jännää, pissin kohta housuuni!!!!11
Kyllä näitä röyhkeilijöitä on myös ostoskärryjä pukkaavissa. Vitutttaa ihan suunnttomasti, kun mamma (tai joku muu) näkee kaupassa tms. jotain mielenkiintoista ja hyökkää siinä samassa keskeltä käytävää spottaamansa tuotteen kimppuun. Ja oi kyllä, se ostoskärry tai ipanakärry jää just siihen keskelle tietä. Kirpputoreilla on pahimmat, siellä on niin ahtaat käytävätkin!
[quote author="Vierailija" time="02.10.2014 klo 16:14"][quote author="Vierailija" time="02.10.2014 klo 15:20"]Aika jännä juttu että tää on ainut nelliina-ketju jota ei oo poistettu.
[/quote]
Ooh kuinka kiinnostavaa ja jännää, pissin kohta housuuni!!!!11
[/quote]
Eikö???:)
http://www.olivialehti.fi/nelliinan-vaatehuone/
Ihan hyvä postaus. Eli kyllä ne vaunujen kanssa liikkuvatkin voivat miettiä sitä, etteivät olisi toisten tiellä. Vaikka monesti me ajatellaan, etteivät he muita ajattele vaan röyhkeästi rynnii toisten edelle vaunujen kanssa.
Ei näin aina olekaan. Mistäs me tiedetään, mitä juuri tuon ja tuon vaunuäidin päässä liikkuu kun hän pyörii siellä kaupassa vaunujen kanssa.