Mitä mielipiteitä täällä oli Emilia Leppilammesta?? Pisti silmään moni pitkä ketju niitä sen tarkemmin selailematta..
Kommentit (8)
edustava pari miehensä kanssa. Ja se hääpuku oli aivan ihana!!!!!!!! Olisipa itselläkin niin hyvä kroppa, että sellaisen voisi päällensä laittaa =)
Ja eikös heidän tytär ollu häissä mukana?
Komea on miehensäkin. Ne, jotka on toista mieltä on kyllä sairaan kateellisia.
Joskus olen kyseisen ihmisen miehensä ja lapsensa kanssa nähnyt livenä. On muuten todella kaunis nainen!
näin kuvan Annassa, jossa hänellä oli shortsit jalassa ja toppi, ei rintoja, leveät hartiat. Miehekkäät kulmikkaat kasvot.
Yksi sanoi, että on todella kaunis ja toinen sanoi, että tavallisen näköinen. Joku todella kauniina pitänyt suuttui muille, jotka eivät olleet samaa mieltä. Väitti kateellisiksi ja rumiksi, kun eivät pitäneet yhtä kauniina. Ei ymmärtänyt, että makuja on monia.
Toinen väittely koski juuri tätä " rotevuutta" .
Jostain naistenlehdestä olin joskus lukevinani, että Emilia opiskelee lääkäriksi..siitä mikä yo on kyseessä ei olekaan tietoa, saatika, onko jo valmistunut...?
Taitaa olla 4 vuotta opiskellut, tai jotain niillämain.
pakkoliitto