Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Rakas lapsellinen: miksi väität, ettei sinua kiinnosta lapsettomien lapsettomuus, kun kuitenkin vastaat kiihtyneenä lapsettomien "tiedoksi vanhemmille" -ketjuun?

Vierailija
26.09.2017 |

Jos joku tekee moisen tiedottamisketjun, jätä vastaamatta. Olen itsekin lapsellinen, mutta ei minun tee mieli tehdä numeroa jonkun lapsettomuudesta ja sen syistä. Anna olla.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
26.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muutenkin nuo ketjut paisuvat mammuttikeskusteluiksi. Näköjään siis kiinnostaa.

Vierailija
2/2 |
26.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näyttää kyllä siltä, että siellä usein ap vastailee itselleen, tyyli paljastaa. Joskus selvästi molemmat vaan provoaa huvikseen. Mua ei kans kiinnosta vastailla, eikä useimmiten lukeakaan. Miksi sitä pitää jotenkin perustella, että ei halua lapsia tai haluaa lapsia? Ihan sama, oma asia. Miten joku viitsii tehdä edes aloituksen noin tyhjänpäiväisestä aiheesta? No, niitähän täällä(kin) riittää..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kahdeksan