Harrastitko seksiä vanhojen päivänä, penkkareissa, lakkiaispäivänä?
Kommentit (73)
Noi kaikki on ihan hyviä päiviä metskata.. Nykyään alkaa olla ikää jo liikaa joten olen keskittynyt enää kesän lakkiaisiin, kohta nekin ajat ohi..
En. Neitsyys meni yliopistossa. Eka seurustelu 22-vuotiaana. Näin useimmilla kavereilla. vm. 81
Penkkaripäivänä sain ekaa kertaa lesbosexiä.
Varmaan kaikkina kolmena! Olen edelleen saman miehen kanssa kuin tuolloin.
En mitään noista. Miten se olisi voinut edes olla mahdollista koska olin sairaalloisen ujo enkä edes ryypännyt.
olisin, olisin, olisin, jos olisi tyttoystava jo ollut... puoli vuotta myohemmin seksia olikin sitten joka paiva
En muista muuta kuin että abiristeilyllä panin tyttöystävääni perseeseen.
Nyt en muista vanhojen päivän ja penkkareiden eroa täsmälleen, mutta veikkaan että vanhojen päivänä en, muina kyllä. Oi aikoja, oi nuoruutta:)
Tänä aamuna juuri ennen Kulttuurikeskukseen lähtöä...
T19 Etelä-Tapiolasta...
En muista kun otettiin tyttöjen kanssa niin paljon kuohuvaa että paniko joku jätkä minua kun olin sammuneena. Eikä sillä nyt eikä silloinkaan ollut mitään väliä onko jätkä käyneet kokeilemassa uteliaisuuksisaan pimperoa. Onhan heillä ollut siinä oma ilonsa.
Minua ei vielä edes tällaiset jutut kiinnosta ja olen 19! Päätin elää ikuisesti yksin jo joskus ihan lapsena. En tiedä syytä, mutta en halua poikaystävää, enkä mitään muitakaan sellaisia suhteita. En myöskään perhettä tulevaisuudessa.
Mulle kävi ja, että sammuin. Rinnakkaisluokan jätkät olivat käyneet sormeilemassa pimppiäni. Tytöt kerto paljon myöhemmini. He olivat katsoneet kiinnostuneina vierestä kun pojat olivat olleet niin tohkeissaan. Se oli sitä aikaa.
Vanhojen päivänä olin liian kännissä, penkkareissa olin liian väsynyt lähteäkseni mihinkään ja lakkiaispäivänä olin kiukkuinen poikaystävälle joten en yhtenäkään noista :D
[quote author="Vierailija" time="23.02.2013 klo 21:50"]
Itseasiassa kaikkina noina päivinä, tosin noina kaikkina kertoina saman miehen kanssa.
[/quote]
"Miehen" :D Reps.
muistaakseni en penkkareissa ja varmasati en lakkiaispäivänä.
Siitä on jo niin kauan, ei voi kaikkea muistaa.
ja poikaystävä oli toisessa kaupungissa omissa vastaavissa juhlissaan samoina päivinä.
Up