Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ykkösen joulu ja Kakkosen joulu

Vierailija
24.12.2012 |


Kello 10: Ykkönen viimeistelee joulukoristeita miehensä ja lastensa kanssa. Kakkonen herää darra-ahdistuksessa, meni paikallisessa lähipubissa pitkään.



Kello 12: Ykkösen perhe syö riemuissaan riisipuuroa ja pohtii, kuka saakaan mantelin. Kakkonen syö edellisillan darrapizzan jämiä.



Kello 14: Ykkösellä perinteisiä yhteislauluja ja piirileikkejä kylään piipahtaneiden isovanhempien kanssa. Lasten todistuksia ihaillaan. Mummo kertoo vanhojen aikojen joulusta. Kakkonen aloittaa nettipornon katselun ja ottaa lääkityksen.



Kello 17: Ihana jouluateria perheen kanssa ykkösellä. Lapset maistelevat perinteisiä ja eksoottisia herkkuruokia. Perhe, oikea perhe, keskustelee kulttuurista ja arvailee joululahjoja. Kakkonen surffaa kiihkeästi seksichatissa, miksiköhän kaikki miehet tuntuvat siellä tänään olevan vähän loosereilta?



Kello 19: Ovikello soi ykkösen perheessä. Se on joulupukki! Lahjoja availlaan ja niitä ihaillaan. Mies on ostanut ihanan, kalliin huivin. Kakkonen tilaa nettikaupasta uuden dildon.



Kello 22: Perhe on vetäytynyt yöpuulle. Kaikki lukevat lahjaksi saamiaan kirjoja. Kiitollisuus, lämpö ja hartaus täyttää perheen oman asunnon. Mahtaisiko miehellä olla vielä joku kiva yllätys? Kakkonen lukee miesten lähettämiä vanhoja tekstareita ja itkeskelee itsensä uneen. Uni kertoo kansantanssifestivaalista.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

No, menikö näin?

Vierailija
2/4 |
25.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ykkösiä ja kakkosia...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

siellä se kakkonen vetää punkkua ja itkee yksin.



Vierailija
4/4 |
25.12.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kakkosta venytellään liukkarilla ja ykkönen katselee kateellisena vierestä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi viisi