miten tehdään tyttö lapsi?
Pitääkö yhdyntä olla ennen ovulaatiota? Auttaako ovulaatiotikut? Entä miten se ovulaatio lasketaan kuukautisista?
Kommentit (10)
molemmat syö reippaasti salaattia niin eiköhän tyttö ala tulla :)
vieläkö tälläkin vuosituhannella joku luulee voivansa vaikuttaa asiaan?
Ei saatana...
ja tyttöjä saadaan :)
Eli, ensin pitää hommata itselleen hyvät rakastelijantaidot omaava mies, sillä hyvät rakastajat antavat tyttöjä.
Toisekseen ei liian usein saa harrastaa seksiä, ei ainakaan lähellä ovulaatiota, mieluummin ennen sitä.
Kolmanneksi, ei saa rynnätä pesulle, vaan pitää pötkötellä rauhassa selällään jonkin aikaa, mielellään vielä nostaa jalat pystyyn seinälle :)
Näin saadaan tyttöjä!
mä olen "tehnyt" tyttöjä, poikia ja jopa sekä että ihan vaan panemalla
Että jos mies on runkannut useasti ennen yhdyntää niin isompi mahdollisuus saada tyttö? Jos miehellä ns pussit täynä seksiä harmemmin ja viimekerrasta pitempi aika niin isompi mahdolisuus saada poika.
"Mistä on pienet tytöt tehty, mistä on pienet tytöt tehty?
Sokerista kukkasista inkivääristä kanelista;
Niistä on pienet tytöt tehty!"
Juuri tuli televisiosta Prisma-dokumentti, jossa näytettiin alusta loppuun siittiön matka munasoluun. UUSIEN tutkimusten mukaan sillä ei ole mitään merkitystä mitä vippaskonsteja käyttää tai ajoituksia, sillä kohtu erittää ainetta, joka tainnuttaa kaikki perille päässeet siittiöt ja herättää ne munasolun irrotessa. Se on siis tuuri peliä, ikävä kyllä! Nimim. itsekin tytön haluava :)
meillä on kolme tyttöä ja aina on aloitettu yhdynnät viikkoa ennen ovista ja jatkettukin viikko sen jälkeen.
Seuraavaks tehdään testi ja yritetään pari kiertoa mennä niin että vasta oviksen jälkeen ruvetaan hommiin. Saa nähdä mitä tulee. Ja siis jos ei tärppää niin jatketaan entiseen malliin.
pitää opetella yhdys sanat. aaaarrrrgh!!!!!
T. Neljän tyttären äiti