Ei hitto! Vaikkei mulla ees oo aikajanaa FB:ssa vielä, mulla näkyy vanhoja
yksityisviestejä seinälläni! Kelasin taaksepäin, noi on 2009 vuoden kesältä. Ja todellakin kirjoitettu yksityisviesteinä, ei seinäkirjoituksina, kuten nyt näyttää olevan :O
onneks ei mitään pahoja juttuja, mutta kunhan tulin kertomaan, että tarkistelkaahan omanne...
Kommentit (5)
että ihan jää yllätykseks, mitä sillä välillä on tullut kirjoitettua
Tuolloin kirjoitettiin wall-to-wall-viestejä, jotka oli usein kahdenkeskisiä jutteleita mutta silti julkisia.
Tuolloin kirjoitettiin wall-to-wall-viestejä, jotka oli usein kahdenkeskisiä jutteleita mutta silti julkisia.
nyt jo herranjumala, se ei OLE MAHDOLLISTA. Ymmärrätkö, ei mahdollista? Asiaa on tutkittu ja ainoastaan suomalaiset on niin saatanan idiootteja että eivät tätä tajua kun jatkoivat viestittelyä silloin aiempina vuosina jonku gallerian jälkeen samalla tavalla seinältä seinälle.
Miksiköhän minkään muun maan kansalainen ei ole tälläisestä huolissaan / panikoi? Hyvä suomalaiset. Onneksi ei yhtään hävetä olla suomalainen kun jaksatte tuota samaa paskaa.
Tach och adjö.
niitä ei löydy enää laisinkaan. (enkä varmasti oo poistanut)
ja myös sellaisen homman hoksasin, että osa kuviin kirjoitetuista kommenteista on tullut ikäänkuin seinäkirjoituksiksi!
ihan sekavaa.
ap