Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Siskoni haluaa lapsen mieheni kans
09.03.2010 |
Kommentit (4)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
jos haluaa lapsia, ois parempi etsiä myös se isi niille... ja mieluusti ihan oma, eikä jo varattua..vaikka kuinka ois jo sukuun naitu.
voi luovuttaa spermaa siskolle, ei heidän tarvitsisi olla lainkaan tekemisissä.
Mutta vakavasti, älä sano miehellesi mitään. Sisarusten sidukkapuheet kannattaa jättää omaan arvoonsa, niin laihojen kuin lihavienkin.
Alue: Aihe vapaa
Eilen iltaa siskoni kanssa istuessamme tuli puhe hänen mies-asioistaan. Ilmoitti olevansa iki-sinkku, mutta haluaa lapsen. Ja isäksi ei kelpuuta muita kuin minun mieheni.
Joo oli nautittu sidukkaa. Mutta kamalaa, eihän tuo ole laillista. Unet meni, piti miettiä tätä asiaa. Mieheni ei pettäisi, ainakaan lihavan siskoni kanssa, joten ei sellaista. Mutta onkohan siskoni ihastunut mieheeni vai mistä tuollainen ajatus. Kamalaa olisi, vaikka asutaan 300 km päässä toisistame, en halua, että miehelläni on muita lapsia kuin meidän lapset. En kertonut miehelleni mitään, vielä. Kerronko ollenkaan?