Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tajusin just säälittävän totuuden - te olette

Vierailija
13.09.2009 |

miltei mun ainoita ystäviä nykyään :(

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
13.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikö sulla tosiaan ole ketään? Mitä teet, oletko kotiäiti? Harrastatko mitään? On mielettömästi paikkoja, joissa voi tavata ihania IRL-ihmisiä, vaikka hyväntekeväisyys/harrastus/Martat jne.

Kerro enemmän.

Vierailija
2/4 |
13.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikö sulla tosiaan ole ketään? Mitä teet, oletko kotiäiti? Harrastatko mitään? On mielettömästi paikkoja, joissa voi tavata ihania IRL-ihmisiä, vaikka hyväntekeväisyys/harrastus/Martat jne. Kerro enemmän.

Uudella paikkakunnalla ei vaan ole tullut tuustuttua keneenkään.. ja pikkuhiljaa vähän syrjäytynyt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
13.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

sairaslomalla ja päivisin roikun täällä juttelemassa kun muut on töissä. Pikku hiljaa on täällä viettämäni aika lisääntynyt.

Vierailija
4/4 |
13.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minkä ikäiset lapset, voisitko mennä heidän kanssa yhdessä johonkin harrastuksiin?

Riippuu tietty paikkakunnasta, mutta aika monella isomalla löytyy perhekerhoja jne. Älä anna itsesi "syrjäytyä". Se ei ole hyväksi sinulle eikä lapsillesi. Voimia ja hae apua, jos tarvis!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi kaksi