Pelastan vaimot pettäjiltä
Olen ollut kolmen naimisissa olevan miehen kanssa sängyssä tänä vuonna. Jokaiselle olen imenyt kunnon fritsun kaulaan. Onhan siinä vaimolle selittämistä. Vihaan pettäjiä. Oma poikakaverini petti minua.
Kommentit (60)
Mistä tiedät että ovat pettäneet kuin vain sinun kanssasi? Tunnetko itsesi jotenkin hyväksi ihmiseksi kun viettelet tahallisesti naimisissa olevia miehiä? Ja panet heitä? Hyi vittu mikä lumppu.
[quote author="Vierailija" time="16.04.2015 klo 20:15"]
Etkö pelkää että saat turpaasi joltain vielä,jos jatkat noin. Hienosti kuitenkin toimittu.
[/quote]Sanon niille että olin niin kiimanen kun panit noin hyvin,ja siksi vahingossa purin. Aion jatkaa tätä vielä jonkin aikaa. Enkä ikinä iske miehiä,ne tulevat mua iskemään.
Nyt ei kyllä ap syyllisty mihinkään. Miehet itse vonkaavat ja ihan oikein niille.
Kiitän sinua kaikkien petettyjen naisien puolesta hulluudestasi. Ole kuitenkin varovainen.
Taidat olla todella katkera miehille. Rupea lesboksi.
Olen katkera. Helvetin katkera. Myönnän. Mutta luulen että nuo miehetkin on oppinut jotain.ap
Päässäsi viiraa aika lujaa. Mene jutteleen jonkun kanssa.
[quote author="Vierailija" time="16.04.2015 klo 20:49"]Päässäsi viiraa aika lujaa. Mene jutteleen jonkun kanssa.
[/quote]kyllä minä haluaisin tietää jos mieheni vierasta nylpyttää! Hyvä ap jatka tota!
Paitsi että mies selittää sen fritsun olleen kavereiden pila. Ainakin jos on ollut yön reissussa. Hieno homma silti.
Onko joku tietty kohta älä ainakaan solisluuhun! Sen voi väittää tulleen esim treeneissä yms pallo lentänyt siihen tai jotain :D tai jatkossa tee molemmille puolille kaulaa niin on sitte vielä todella koomisen näköinenkin
[quote author="Vierailija" time="16.04.2015 klo 20:56"]Onko joku tietty kohta älä ainakaan solisluuhun! Sen voi väittää tulleen esim treeneissä yms pallo lentänyt siihen tai jotain :D tai jatkossa tee molemmille puolille kaulaa niin on sitte vielä todella koomisen näköinenkin
[/quote]
Eikä kukaan usko etttä joku kaveri olis onnistunut kahtakertaa imaseen kaulasta vaan vitsillä!
Kaulaanhan kerroin sen tekeväni. Ja miehet on olleet jo sen ikäisiä että kaverin pila ei varmaan menis läpi. Eikä muuten kahta pysty tekeen,yhden kerkiää.ap
Leikit kyllä terveydelläsi. Aivan varmaan joku tuollaisesta hermostuu. Kun tietää että nyt on liitto katkolla ja tuli turhan kallis pano.
Ainakin minä miehenä hermostuisin. Ei kai se ole sulta pois jos jonkun mies pettää. Varsinainen supernarttu. Pelastan vaimot,hah hah.
[quote author="Vierailija" time="16.04.2015 klo 21:10"]
Ainakin minä miehenä hermostuisin. Ei kai se ole sulta pois jos jonkun mies pettää. Varsinainen supernarttu. Pelastan vaimot,hah hah.
[/quote]Älä sitten petä vaimoasi. Et voi tietää kuka siellä baarissa olen. Eikä minua ihan pikku-ukot hakkaa.ap
Ap on kaikkien ap-mammojen suurin sankari. Sekä miesten vihollinen#1.
Toivottavasti joku vetää sua kunnolla pataan. Eikö kehenkään voi enää luottaa. Eihän tässä uskalla baarissa enää naisia lähestyä,tai ainakin otettava sormus pois. Voi vittu.
[quote author="Vierailija" time="16.04.2015 klo 21:22"]Ap on kaikkien ap-mammojen suurin sankari. Sekä miesten vihollinen#1.
[/quote]:D
Kyllä mieki tietäisin ennemmin millon se ukko pettää. :-D nostan kyllä hattua ku on pokkaa! Ja eikös se ole ihan sama vaikka Ap vähä iskisikin, eihän varatun miehen pitäs silti juosta perässä!
Etkö pelkää että saat turpaasi joltain vielä,jos jatkat noin. Hienosti kuitenkin toimittu.