Babyface naiset eivät kiinnosta miehiä.
Surullista, mutta totta. Lapsenomaisuus ei ole kaunista tai haluttavaa.
Kommentit (26)
Olen tietääkseni mies ja kiinnostaa tosi paljon :)
No sittenhän sinulla on kaikki hyvin, koppelo.
Taitaa olla toisinpäin, naiset eivät niin arvosta "babyface" piirteitä..
[quote author="Vierailija" time="24.01.2014 klo 19:05"]
Surullista, mutta totta. Lapsenomaisuus ei ole kaunista tai haluttavaa.
[/quote]
Mitä ihmeen merkitystä sillä on? Paperipussi päähän ja parrua pesään. Näin minä ainakin naisiin suhtaudun. Paljoa kiinnosta jonkun akan naamavärkki.
toivottavasti semmoset miehen näköset kiinnostaa joilla on tosi iso leuka ym =)
Nehän ne just kiinnostaakin, varsinkin jos vielä on nätit babyface kasvot. Miehet on kautta aikojen rakastaneet lapsenomaisia piirteitä naisessa; suuria silmiä, pulleita huulia, pientä nenää ja leukaa, korkeita tai muuten täysiä poskipäitä jne.
Aika hyvin, kun esim. Selena Gomez on useissa listoissa rankattu (miesten mukaan) korkealle maailman seksikkäimpien naisten listoilla. Ja siinä vasta babyface, vaikka kaunis onkin. :)
Olisikohan keskustelun aloittaja joku ikäistään vanhemman näköinen, joka on katkera nuorekkaille naisille? :)
Ikis, kyllä se sun exäsi uusikin nainen rupsahtaa.
Joitakin miehiä kiinnostaa, ja joitakin naisia kiinnostaa jopa "babyface"- tyyppiset miehet. Niin että se siitä.
Hah.. mä olen totaalinen babyface ja olen vain saanut positiivista palautetta miehiltä.
Kyllä vaan on tuntunut kiinnostavan.. :) t.babyface
Sini Sabotageltako pitäisi näyttää?
Eikö Leonardo Dicapriokin ole babyface? Ainakin supermallit ovat kiinnostuneita...:)
Haha tällä babyfacella on ainakin ollut vientiä eniten koko kaveriporukastaan ;) pelimiehiä en tosin ole kiinnostanut juurikaan, vaan kunnollisia ja kilttejä miehiä.
Haha tällä babyfacella on ainakin ollut vientiä eniten koko kaveriporukastaan ;) pelimiehiä en tosin ole kiinnostanut juurikaan, vaan kunnollisia ja kilttejä miehiä.
[quote author="Vierailija" time="24.01.2014 klo 19:20"]
Olisikohan keskustelun aloittaja joku ikäistään vanhemman näköinen, joka on katkera nuorekkaille naisille? :)
[/quote]
Just näin. Lisää kaljaa vaan naamaan, ap. :D
https://plus.google.com/+SelenaGomez/posts
http://www.google.fi/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/fi/5/5f/Anna_abreu_kansi.jpg&imgrefurl=http://fi.wikipedia.org/wiki/Anna_Abreu_(albumi)&h=224&w=225&sz=1&tbnid=ie-0GHRf1SudgM:&tbnh=186&tbnw=186&zoom=1&usg=__NR33mdLrAhQRntm-aYIc-klZX1o=&docid=vhm2JVN2ogr4QM&itg=1&sa=X&ei=6aXiUpyuIcS44ATwiIDQBQ&ved=0CH8Q_B0wCg
Tässä muutama nainen, jotka ei ap:n mukaan kiinnosta miehiä.
Täyttä totta, siksi näin aknenaamaisena rumiluksena saakin jatkuvasti potkia miehiä kauemmaksi. Not.