Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Illuminaatin salajuoni on paljastettu

Vierailija
08.11.2013 |

Nimittäin nyt tajusin että se, että moni antaa ymmärtää pitävänsä downin syndroomaisia parempana kuin minua, johtuukin siitä, että yritetään hajottaa ja hallita, että minä en alkaisi Down-henkilöitten kanssa porukalla kyseenalaistamaan valtaa pitävien ihmisten älyttömyyksiä. Sen takia tuota taktiikkaa on minuun käytetty, että en alkas downien kanssa porukalla kukkoilemaan ja etten alkas liikaa puolustella esim Downien oikeutta syntyä ja etten liikoja häiritsisi niitten rauhaa jotka aikovat esim abortoida Down-sikiönsä.


On yritetty saada aikaan epäsopua minun ja Downien välille ja näin ehkäistä joittenkin mielestä vaaralliset jutut joita levitän siitä, että downit on saman arvoisia kuin muutkin ihmiset ja että downillakin on oikeus syntyä. Syyttäkää vapaamuurareita ja noituuden harjoittajia tästä, jos joku on syyllinen näihinkin ongelmiin niin he. 



Minulle on asia selvinnyt erään ihmisen kommentin kautta ja tuo on ollut alunperinkin joillakin kieroilla ja pahoilla mutta esim sosiaalihuoltoon ja terveydenhuoltoon soluttautuneilla henkilöillä, esimerkiksi noituuden harrastajilla ja vapaamuurareilla ja nyt on tullut heidän juonensa ilmi. 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.11.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Okei.

Vierailija
2/3 |
08.11.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Illuminati on jo tooosi vanha juttu, mutta osaako kukaan crackata Palliminaatin koodia?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.11.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="08.11.2013 klo 18:59"]

Illuminati on jo tooosi vanha juttu, mutta osaako kukaan crackata Palliminaatin koodia?

[/quote]

 

 

palliminaatin koodi on se, että varoitellaan ja varotaan siksi kun epäillään jotakin henkilöä ihan diagnoosista riippumatta seksuaalisesti häiriintyneeksi.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi kuusi