Jaajo tänään Sarasvuossa, aiotko katsoa?
Mahtaako olla samanlaista henkevää keskustelua kuin aikaisemmat Sarasvuot, vai pistääkö Jaajo koko show'n ihan uudelle tasolle?!
Kommentit (15)
:D Ehkäpä se nyt ei ole oikea nimi vaan lempinimi.
Eihän tota Sarasvuon ohjelmaa oikein kukaan taida katsoa.
Kanavan omat työntekijät ehkä.
Jari on siis oikea nimi. Kunnon seiskari...
[quote author="Vierailija" time="24.10.2013 klo 21:02"]
Eihän tota Sarasvuon ohjelmaa oikein kukaan taida katsoa.
Kanavan omat työntekijät ehkä.
[/quote]
neloslaiset & minä sitten varmaan :-)
Miten voikin saada yhteen kaksi niin täydellisen vastenmielistä ja epäkiinnostavaa ihmistä kuin Jaajo ja Sarasvuo? En todellakaan katso.
En muuten tajua, miten niin kiinnostavaksi mainostettu ohjelma voikin olla niin epäkiinnostava. Sarasvuo ei ole aito.
Jaajo Sarasvuossa? Sori, mutta ei nyt hirveän paljon herättänyt innostuksen tunteita. Kumpikaan noista.
Katsoin ja kyllä Sarasvuo on niin nolo. Ei saa sanaa suustaan ja yritti mollata Jaajoa vaikka yrittikin esittää niiiiiiin kannustavaa. Jaajo heitti ihan hyvin omaan tyyliinsä, mutta ton Sarasvuon aika meni silloin vuosikymmen tai pari sitten.
Molemmat taitaa rakastaa omaa ääntään; sellaiset ovat pidemmän päälle rasittavaa kuultavaa oikeassa elämässä. Jaajo ehkä himpun verran hauskempi. En katso.
Katson ekaa kertaa tätä. Onko tämä teidän muiden mielestä jotenkin kiusallista katsottavaa? Ihan töksähtelevää ja takkuista. Tuntuu, että Sarasvuo esittää
liikaa ja keskittyy vaan omaan ääneensä eikä kuuntele vieraita (aidosti) yhtään.
Onko tuo Sarasvuo ollut aina noin itseään täynnä? Ja mitä se tarkoittaa kun sanoo olevansa valaistunut??
Jaajo on niin wt, tai ainakin wt-väen suosikki.
Miten tuo Sarasvuo kehtasi jotain isänsä kakkajuttuja kertoa! Meni ihan täysin kunnioitus siihen ihmiseen. Tosikko ja itseään täynnä oleva typerys.
[quote author="Vierailija" time="24.10.2013 klo 22:34"]
Onko tuo Sarasvuo ollut aina noin itseään täynnä? Ja mitä se tarkoittaa kun sanoo olevansa valaistunut??
[/quote]
Sen ku tietäis. Varmaan polla on alkanut joissain asiassa säteilee.
Miten kukaan voi antaa lapselleen nimeksi Jaajo? Ehkä hajuttomin, mauttomin ja aneemisin nimi koskaan. Jaajoojuu...