Lue keskustelun säännöt.
KAKSI VUOTTA EROSTA
19.12.2012 |
ja alan päästä asian yli.Nyt jos voisi aloittaa alusta, en olisi yhteenkään parisuhteeseen lähtenyt. Olisin vanhapiika. Toisaalta jäihän mulle 12 vuoden helvetti-suhteesta 2 ihanaa lasta. Nyt olen nelikymppinen. Voisi alkaa vihdoinkin panostaa itseensä. Joulun jälkeen laihdutuskuuri ja siitä se lähtee
Kommentit (4)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
ja voin sanoa, että ole viimein kuivilla. Kamalinta on ollut hyväksyä se, että minä omine ongelmineni otin sellaisen miehen kuin otin. Ei se miehen vika ollut. Ihan oma vikani. Mitäs otin .
Tsemppiä laihikseen! Siitä se oma elämä lähtee. Olen miettinyt samaa, jos voisin saada tehdyn tekemättömäksi niin vähemmillä tuskilla olisin päässyt ilman suhteita. Mutta pian pääsen tästä omaan kämppään ja omaan elämään.