PORNOTÄHTI: Nainen, näin saat miehen villiksi
Amerikkalainen aikuisviihdetähti James Deen, 26, jakoi The Frisky -sivustolla seksivinkkinsä naisille. Tämä mies tietää mistä puhuu. Hän on työnsä puolesta harrastanut seksiä tuhansien naisten kanssa.
- Älä yritä olla pornotähti, kuuluu ensimmäinen neuvo.
Kotimakkarissa katseilta piilossa ei tarvitse poseerata tai esittää. Kukaan ei ole katselemassa.
James Deen kieltää, että pornotähtien kanssa töitä tekevät tai paljon pornoa katselevat miehet vaatisivat naiseltaan täydellistä kroppaa myös ihan tosielämässä. Paljon tärkeämpää on kantaa itsensä ja kroppansa ylpeästi ja itsevarmasti.
- Siinä, että tyttö näyttää hyvältä kuvissa ja siinä, haluanko harrastaa seksiä jonkun kanssa, on suuri ero. Harrastan paljon mielummin seksiä seksuaalisesti viehättävän kuin perinteisen kauniin tytön kanssa, James Deen vakuuttaa.
- Mikään ei ole kiihottavampaa kuin nainen, joka on sinut seksuaalisuutensa kanssa.
Opi tyydyttämään itsesi
Pornotähti kehottaa myös tutustumaan omaan kehoonsa itsetyydytyksen kautta.
- Sanon aina, että kannattaa ensin tehdä juttuja itselleen. Jos et saa itse itseäsi laukeamaan, miten voit odottaa jonkun muun onnistuvan siinä? mies kysyy.
Entäpä akrobaattisuus? Aikuisviihde-elokuvissahan harrastetaan seksiä mitä mielikuvituksellisimmissa asennoissa.
- Kaikenlaisiin outoihin asentoihin voi vääntäytyä, mutta jooga on (sängyssä) aika hyödytöntä.
Deenin mukaan kaikkein upeinkaan nainen ei näytä hyvältä jalat pään yli vedettynä.
- Mutta jos tyttö on niin itsevarma eikä välitä siitä, että vatsa menee rullalle... Se on seksikästä!
Kommentit (5)
Kyllä tuolla ukolla vois kikkeli lerpahtaa ikiuneen, kun mut alasti näkis. Saatikka sitten jalat pään yli vedettynä! Ai niin...mut eihän tollanen multa edes onnistu tään ison raskausmahan kanssa. Just joo...jokainen nainen takuulla haluaa vinkkejä joltain pornostaralta, joka on nussinut niissä leffoissa ties ketä tai mitä!
Jaahah joku surkea pornotähti jakelee vinkkejään :D Yäks, ketä kiinnostaa...
Fiksuja vinkkejähän nuo on. Ainakin omien kokemusten ja niiden miesten, joiden kanssa näistä on puhuttu, kauniskin nainen "pilaa" seksikkyytensä ujostelemalla ja häpeilemällä itseään. Ja toisaalta naisen ei tarvitse olla superkaunis ja timmi ollakseen himoittava, jos vaan on itseluottamusta ja avointa mieltä.
Tietysti tuo on vain osa, vittumainen akka ei kiinnosta tai susiruma saa tehdä ihan mitä vaan, eikä nappaa suurinta osaa miehistä... (susirumalla puhun nyt oikeasti tyylistä pikkubritannian läskipukuinen kalju prinsessa, en mistään "iik, mulla on finni" -tapauksista...)
eivät ole ajaneet kainalokarvojaan 3 vuoteen, ja joilla todella löytyy niitä makkaroita kuin muille jakaa, tämä on ihana uutinen.