Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millainen riitelijä olet?

Vierailija
05.09.2011 |

Huudatko vai oletko mykkäkoulua? Oletko pitkävihainen? Suututko nopeasti?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haluan puida asian läpi asap. Ja sen jälkeen siitä ei sitten jauheta. Paitsi jos toinen ei puhu, vaan joudutaan sitten palaamaan asiaan myöhemmin.

Vierailija
2/4 |
05.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lepyn kuitenkin yhtä nopeasti.



En yleensä menetä hermojani helposti, pystyn keskustelemaan rauhallisesti. Mies taas ottaa hetken aikalisän, rauhottuu, ja palaa vasta sitten asiaan. Tämä yhdistelmä on ollut aika toimiva :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

huudan kerran takaisin ja mulla alkaa sitten itkettämään ja lähden pois tilanteesta itkemään. Sit rauhoitun kun saan olla rauhassa ja menen sopimaan tai asia sovitaan. Asiasta riippuen suutun nopeasti tai vähemmän ja en osaa olla pitkävihainen.

Vierailija
4/4 |
05.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos joku saa minut suuttumaan ihan kunnolla, en pysty puhumaan tälle, sanoja ei vain tule eli pidän mykkäkoulua. Mikäli saan sanoja ulos, ne tulevat huudon kanssa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi kuusi