Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onhan se hetki kun vauva katsoo ensimmäistä kertaa äitiään silmiin ja hymyilee, jotenkin pakahduttava

Vierailija
14.06.2025 |

Tai se kun lapsi tuo sulle päiväkodista ryppyisen lapun johon on piirretty punaisia sydämiä ja isoilla hassuilla kirjaimilla Ä ITI. 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
14.06.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

 

Meille Ovumiaan olet tervetullut lapsettomuushoitoon yksin. Lähetettä tai aiempia tutkimuksia ei tarvita, pelkkä ajanvaraus lääkärin ensikäynnille riittää. Kun toiveenasi on hankkia lapsi yksin hedelmöityshoidon avulla, tarvitset luovutettuja sukusoluja. Ennen suunnitellun lahjasukusoluhoidon toteuttamista keskustelet psykologimme kanssa asiaan liittyvistä oikeudellisista, eettisistä ja psykologisista asioista.

Hoidon aloittamisen ohjeellinen alaikäraja on 23v. mutta lääkäri tekee lopullisen hoitopäätöksen aina tapauskohtaisesti. Hoidamme itsellisiä naisia 46-vuotiaaksi asti.

https://ovumia.fi/hoidot-itsellisille-naisille/

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi seitsemän