Mitä tulee kaikkinensa maksamaan Linnanmäen reissu 4 henkiseltä perheeltä?
Mukana syömiset, matka noin 100 km päästä omalla autolla jne? Mitä teillä on mennyt?
Kommentit (10)
jo pelkkä narunveto siellä maksaa 4 e. Mielestäni melkoisen kallista...
paljonko pelaatte ja mitä muuta siellä ostatte.
http://www.linnanmaki.fi/fi/linnanmaki/hinnasto
Ja mieti mitä söisitte, hinnat ei halvimmasta päästä. Sekä narunvedot ja pelaamiset päälle!
Saman kokoinen perhe ja saman verran automatkaa. Joten tuo summa kannattaa varata, jos ei halua lähteä sinne nuukailemaan ja syömään omia eväitä.
siihen rannekkeet, pitääkö aikuisen mennä pienenmmän kanssa laitteisiin vai pääseekö yksin jo?
niin
tuo 200 pitää varata. nelihenkisen perheen liput minne tahansa tekee yli 100 euroa, ja sitten syöminen ja matkat ja kaikkeen pieneen kuluu rahaa . pitkä päivä ja jätskiä ja ongintaa ja ja ja...
Mennään just omien eväiden kanssa. Pärjää noin satasella ja lapsille on ihan sama, juoko pillimehua ja syö leipää jossain penkillä vai pitsaa ravintolassa. Ei ne sinne syömään mene.