Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

HobbyHallin kuvastossa ESPRITIN yhdistelmävaunut edullisella!

Vierailija
04.08.2010 |

Voiko olla hyvät? Onko kellään kokemusta?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
04.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla on sellaiset Esprit Ontariot, enkä keksi niistä mitään vikaa. Odottavat kakkoskäyttäjää. Hyvin toimivat vauvalla pehmeällä, lämpimällä kopalla ja on myös hyvät rattaat.



Paljon on käytetty ja liikuttu, seisomalautaakin vedetty mukana.

Vierailija
2/5 |
04.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaunut on kyllä ihan erilaiset kuin meillä. Lastentarvikeliikkeet myy myös Hauckia (myös esprit nimellä) edullisesti.



Olen omissa tykännyt nimenomaan kunnon isoista ilmakumipyöristä, niiden kanssa painava lastikin on edennyt kevyesti. Olen nimenomaan kävellyt paljon.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
04.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta tällä palstalla oli jokunen päivä sitten juttua niistä rattaista. Eli olivat olleet huonot, heikot monesta kohtaa ja hajonneet käytössä melkein heti! Merkkihän on kuitenkin laadukas joten luulis et ois hyvät!

Vierailija
4/5 |
04.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.hauck.de/



Minulla on ollut Hauck speed sun plus matkarattaat ja niihin olen ollut todella tyytyväinen. Juuri noista ne osaa mitään sanoa.

Vierailija
5/5 |
04.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ovat olleet puol vuotta käytössä, enkä kyllä voi kehua. Ovat kamalan heppoiset ja mielestäni jopa todella huonolaatuiset. Meillä vääntyi työntöaisa poikki 2 viikon käytön jälkeen kun otin autosta pois ja aloin kasaamaan.



Sain kyllä uudet tilalle, mutta myyjä sanoi että ei ole ekat menopelit joille käy noin. Nyt näissä uusissa ratkesi kangas kuomun saumassa ihan kokonaan (sauman kohdalta) ja nyt kyllä haluan liikkeestä jo eri merkkisettilalle.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä seitsemän