Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ilkka Kanerva ja "avovaimonsa" OV

Vierailija
08.05.2010 |

Ymmärrän että ihmisillä on omat arvomaalimansa ja moraalinsa, mutta en ymmärrä miksi Kiikko katselee Ikeä, kun ihan ok näköinen nainen on jne.



TAAS tekstiviesteillyt pikkutuhmia jonkun naikkosen kanssa, ja ylipäätään piireissä tunnetaan häntäheikkinä. En ymmärrä millainen rakkaus (vai joku muu?) suhde heillä on, kun kaikki kohut on aina vaan väärinkäsitystä ja yhdessä selvitetty jo aikaa sitten jne.



Toki parilla voi olla vapaasuhde tm. mikä ei muille kuulu, mutta aika jännä suhde on...

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos se on ns. avoin suhde.niinku meillä.en minä vahtaa mieheni tekemisiä:)

ei jaksa,eikä ehdi:)

Vierailija
2/3 |
08.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

poliittisella urallaan? Mä olen aina ajatellut, että Kanervaa ei kiinnostu mikään muu kuin omat etunsa. En ymmärrä, kuka Kanervaa äänestää.



Joillekin naisille on status tärkeämpää kuin esim. että tulisi hyvin ja arvostavasti kohdelluksi. Siksi kai se Kiikko katsoo läpi sormien nöyryytyksen jos toisenkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

kova paneen. Se on hyvän miehen merkki.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi viisi neljä